Hotele 2 * na przedmieściach Paryża

Strona główna > Hotele w Paryżu - rezerwacja i zakwaterowanie > Hotele 2 * na przedmieściach Paryża

Hotele dwugwiazdkowe na przedmieściach Paryża.
Planujesz wizytę w Paryżu i zastanawiasz się nad zakwaterowaniem, ale nie wiesz który hotel wybrać? Jeżeli decydujesz się na pobyt poza centrum Paryża i szukasz hotelu na obrzeżach miasta to zaoferujemy sprawdzone miejsca noclegowe. Nasza propozycja to zakwaterowanie w hotelach 2-gwiazdkowych na przedmieściach Paryża o dobrym standardzie turystycznym. Hotele dwugwiazdkowe przy obwodnicy Paryża, spełniają oczekiwania turystów. Zapewniamy wysoką jakość usług turystycznych połączoną z doskonałą lokalizacją hoteli. Hotele ** usytuowane są na przedmieściach Paryża w strategicznych punktach z łatwym dostępem do środków komunikacji miejskiej: RER czy metro. Umożliwia to szybki dojazd do centrum Paryża, do restauracji, barów i zabytków.
W większości każdy z hoteli należy do znanych sieci hotelowych w Paryżu, Francji i Europie Każdy z hoteli pod Paryżem posiada parking. Ceny noclegów w niedrogich hotelach blisko Paryża uzależnione są od sezonów, targów i salonów.

F_H2P1 Hotele sieci Ibis Budget w Paryżu i na bliskich przedmieściach
 

Noclegi ze śniadaniami kontynentalnymi w jednym z 2 - gwiazdkowych hoteli, sieci Ibis Budget, w 17 i 18 dzielnicy Paryża: Ibis Budget Montmartre, Ibis Budget Bagnolet, Ibis Budget Chapelle.

 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu, oraz ilość osób.
Cena od: 31 EUR
Hotele 2-gwiazdkowe sieci Premiere Classe na przedmieściach Paryża: F_H2PP
 
W cenie:
- noclegi z śniadaniami kontynentalnymi w 2-gwiazdkowych hotelach klasy turystycznej na przedmieściach Paryża: Première Classe
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.
Cena od: 32 EUR
Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża: F_H2P3
 
W cenie: 
- noclegi ze śniadaniami w jednym z czterech 2-gwiazdkowych hoteli, o podwyższonym standardzie, na przedmieściach Paryża: Comfort Bezons, Comfort Gousenville, Vert Galant, Saint Exupery
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.
Cena od: 40 EUR
Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża: F_H2P4
 
W cenie:
- noclegi z śniadaniami w jednym z czterch 2-gwiazdkowych hoteli, o podwyższonym standardzie, na przedmieściach Paryża: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget oraz Kyriad Bourget
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.
Cena od: 44 EUR
Hotele 2 i 3 * przy obwodnicy Paryża - kod: H2P5
 
W cenie:
- noclegi ze śniadaniami w hotelu dwugwiazdkowym o
podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża.

Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.
Cena od: 50 EUR
Hotele 2-gwiazdkowe sieci Balladins na przedmieściach Paryża: F_H2P2
 
W cenie:
-noclegi z śniadaniami kontynentalnymi w dwugwiazdkowych hotelach sieci Balladins na przedmieściach Paryża.
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.
Cena od: 50 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015