Hotel 4-gwiazdkowy w centrum Paryża: F_H4C4

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi ze śniadaniami w 4-gwiazdkowym hotelu w centrum Paryża: Amarante Beau Manoir
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Luksusowy hotel czterogwiazdkowy w centrum Paryża.
 
Czterogwiazdkowy hotel w centrum Paryża, elegancki i wygodny w dzielnicy biznesu i rozrywki, mody i luksusu - takie zakwaterowanie zapewniamy w Paryżu.
W Paryżu rezerwujemy noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Amarante Beau Manoir w centrum Paryża. W hotelu codziennie serowane są kontynentalne śniadania
Hotel Amarante Beau Manoir to uroczy 4-gwiazdkowy hotel z charakterem jego wnętrza przypominają historię 18 wiecznego Paryża. Sama nazwa oznacza "piękny budynek".  Hotel Amarante Beau Manoir zlokalizowany jest w części Paryża z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Tak dogodna lokalizacja hotelu Amarante ułatwia dotarcie do najciekawszych miejsc w Paryżu.
Amarante Beau Manoir oprócz luksusowych warunków noclegowych gwarantuje także świetną lokalizację z łatwym i szybkim dostępem do wielu atrakcji i zabytków Paryża.


Hotel Amarante Beau Manoir  
6 Rue de l'Arcade, 08. Pola Elizejskie,
75008 Paryż

Czterogwiazdkowy Hotel Amarante Beau  Manoir w Paryżu, usytuowany jest zaledwie 5 minut spacerem od Opery Garnier i Pól Elizejskich. W pobliżu hotelu - 2 minuty spacerem, znajduje się stacja metra Madeleine, z której można dojechać bezpośrednio do dzielnicy Montmartre i pod Wieżę Eiffla.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Amarante Beau Manoir w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej, płatne połączenie wi-fi. W hotelu do dyspozycji jest również bar i profesjonalnie wyposażone centrum fitness.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę.
Wystrój hotelu jest elegancki, wyrafinowany i w zgodzie ze stylem budynku. Wygodne krzesła, kanapy, dywany i gobeliny Aubusson zdobią okazałe salony i łącza w sobie urok i elegancję. W podziemiach hotelu Amarante Beau Manoir odkryjesz pięknie zasklepione sztukaterie na ścianach, charakterystyczne dla starego Paryża.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

Hotel Amarante Beau Manoir

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015