Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża: F_H2P4

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi z śniadaniami w jednym z czterch 2-gwiazdkowych hoteli, o podwyższonym standardzie, na przedmieściach Paryża: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget oraz Kyriad Bourget
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie turystycznym na przedmieściach Paryża.
 
Ibis Villepinte
Ibis Cergy - Pontoise
Ibis Bourget
Kyriad Bourget


Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w hotelach o podwyższonym standardzie turystycznym na przedmieściach Paryża. Rezerwujemy pokoje w hotelach sieci Ibis: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget oraz w hotelu Kyriad Bourget. Oferowane obiekty to hotele dwugwiazdkowe o podwyższonym standardzie. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania.  
Hotele: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget i Kyriad Bourget na przedmieściach Paryża, to hotele podwyższonej klasy turystycznej. Hotele zlokalizowane są w części Paryża z wygodnym dojazdem do autostrad i łatwym dostępem do środków komunikacji miejskiej w Paryżu: RER i autobusy miejskie. Taka lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do centrum Paryża.
Hotele na przedmieściach Paryża sieć Ibis i Kyriad Bourget, polecamy w dużym stopniu turystom  zmotoryzowanym, którzy docierają do Paryża własnym samochodem. Na terenie hoteli do dyspozycji gości są parkingi hotelowe.
Hotele sieci Ibis i  Kyriad Bourget są tej samej kategorii, w tym samym standardzie i w tej samej cenie. We wszystkich hotelach pokoje urządzone są w sposób łączący wygodę i funkcjonalność. Wszystkie posiadają prysznic i toaletę do wyłącznego użytku, oraz bezpłatny dostęp do WiFi i dostęp do telewizji satelitarnej.
Dostępne są: łóżka podwójne lub dwa oddzielne + w niektórych pokojach trzy łóżka osobne lub jedno łóżko podwójne i sofa (łóżko - dostawka).
Rezerwacja pokoi w hotelach na obrzeżach Paryża jest losowa - rezerwujemy pokoje w jednym z czterech wymienionych hoteli. Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.
 

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015