Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża: F_H2P4

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi z śniadaniami w jednym z czterch 2-gwiazdkowych hoteli, o podwyższonym standardzie, na przedmieściach Paryża: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget oraz Kyriad Bourget
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie turystycznym na przedmieściach Paryża.
 
Ibis Villepinte
Ibis Cergy - Pontoise
Ibis Bourget
Kyriad Bourget


Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w hotelach o podwyższonym standardzie turystycznym na przedmieściach Paryża. Rezerwujemy pokoje w hotelach sieci Ibis: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget oraz w hotelu Kyriad Bourget. Oferowane obiekty to hotele dwugwiazdkowe o podwyższonym standardzie. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania.  
Hotele: Ibis Villepinte, Ibis Cergy - Pontoise, Ibis Bourget i Kyriad Bourget na przedmieściach Paryża, to hotele podwyższonej klasy turystycznej. Hotele zlokalizowane są w części Paryża z wygodnym dojazdem do autostrad i łatwym dostępem do środków komunikacji miejskiej w Paryżu: RER i autobusy miejskie. Taka lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do centrum Paryża.
Hotele na przedmieściach Paryża sieć Ibis i Kyriad Bourget, polecamy w dużym stopniu turystom  zmotoryzowanym, którzy docierają do Paryża własnym samochodem. Na terenie hoteli do dyspozycji gości są parkingi hotelowe.
Hotele sieci Ibis i  Kyriad Bourget są tej samej kategorii, w tym samym standardzie i w tej samej cenie. We wszystkich hotelach pokoje urządzone są w sposób łączący wygodę i funkcjonalność. Wszystkie posiadają prysznic i toaletę do wyłącznego użytku, oraz bezpłatny dostęp do WiFi i dostęp do telewizji satelitarnej.
Dostępne są: łóżka podwójne lub dwa oddzielne + w niektórych pokojach trzy łóżka osobne lub jedno łóżko podwójne i sofa (łóżko - dostawka).
Rezerwacja pokoi w hotelach na obrzeżach Paryża jest losowa - rezerwujemy pokoje w jednym z czterech wymienionych hoteli. Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.
 

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015