Hotele 2-gwiazdkowe sieci Balladins na przedmieściach Paryża: F_H2P2

Nasza oferta

W cenie:
-noclegi z śniadaniami kontynentalnymi w dwugwiazdkowych hotelach sieci Balladins na przedmieściach Paryża.
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele 2-gwiazdkowe sieci Balladins na przedmieściach Paryża.

Balladins Sevran
Balladins Eaubonne
Balladins Grigny


Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w 2-gwiazdkowych hotelach sieci Balladins na przedmieściach Paryża: Balladins Sevran, Balladins Eaubonne, Balladins Grigny. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania.
Dwugwiazdkowe hotele sieci Balladins znajdujące się na obrzeżach Paryża, zlokalizowane są w części miasta z wygodnym dojazdem do autostrad i łatwym dostępem środków komunikacji miejskiej w Paryżu - RER, autobusy miejskie. Taka lokalizacja ułatwia turystom dotarcie do centrum Paryża.
Hotele** na przedmieściach Paryża: Balladins Sevran, Balladins Eaubonne, Balladins Grigny polecamy w dużym stopniu turystom zmotoryzowanym, którzy docierają do Paryża własnym samochodem. Na terenie hoteli do dyspozycji gości są bezpłatne parkingi hotelowe.
Wszystkie 3 hotele sieci Balladins są tej samej kategorii, w tym samym standardzie i w tej samej cenie.
Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.
 W dwugwiazdkowych hotelach Balladins pokoje urządzone są w sposób łączący wygodę i funkcjonalność. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem lub wanną, WC, TV, telefon w pokoju.
Łóżka podwójne lub dwa oddzielne. W niektórych pokojach trzy łóżka osobne lub jedno łóżko podwójne i małe łóżko - dostawka. 

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015