Hotele 4-gwiazdkowe w centrum Paryża (super standard): F_H4C5

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi ze śniadaniami w 4-gwiazdkowym hotelu o podwyższonym standzie w centrum Paryża: Les Jardins du Marais.
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Luksusowy hotel czterogwiazdkowy w centrum Paryża.

Czterogwiazdkowy hotel w centrum Paryża, elegancki i wygodny w dzielnicy biznesu i rozrywki, mody i luksusu - takie zakwaterowanie zapewniamy w Paryżu.
W Paryżu rezerwujemy noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Les Jardins du Marais w centrum Paryża. W hotelu codziennie serowane są kontynentalne śniadania
Hotel Les Jardins Du Marais zlokalizowany jest w części miasta z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Tak dogodna lokalizacja hotelu Les Jardins Du Marais ułatwia dotarcie do najciekawszych miejsc w Paryżu.
Les Jardins Du Marais oprócz luksusowych warunków noclegowych gwarantuje także świetną lokalizację z łatwym i szybkim dostępem do wielu atrakcji i zabytków Paryża.


Les Jardins Du Marais 
74, rue Amelot, 11. Bastille - République,
75011 Paryż

Czterogwiazdkowy Hotel Les Jardins Du Marais  znajduje się w zabytkowym centrum Paryża, w odległości 900 metrów od Placu Republiki oraz Bastylii. Oddalona o 90 metrów stacja metra Saint-Sébastien-Froissart zapewnia bezpośredni dojazd do Place de la Concorde.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Les Jardins Du Marais w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej, bezpłatny minibar i połączenie wi-fi. Hotelowa restauracja La Bastide oferuje pyszne dania w zimowym ogrodzie lub na patio. Hotel dysponuje doskonałym zapleczem konferencyjnym z 9 salami, mogącym pomieścić do 1000 osób.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015