Hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża: F_H2P3

Nasza oferta

W cenie: 
- noclegi ze śniadaniami w jednym z czterech 2-gwiazdkowych hoteli, o podwyższonym standardzie, na przedmieściach Paryża: Comfort Bezons, Comfort Gousenville, Vert Galant, Saint Exupery
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele 2-gwiazdkowe, o podwyższonym standardzie turystycznym, na przedmieściach Paryża.
 
Comfort Bezons
Comfort Gousenville
Vert Galant
Saint Exupery


Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w hotelach dwugwiazdkowych o podwyższonym standardzie turystycznym. Hotele usytuowane są na przedmieściach Paryża. Rezerwujemy pokoje w hotelach sieci Comfort: Comfort Bezons, Comfort Gousenville oraz w hoteli Vert Galant i Saint Exupery. Oferowane obiekty to hotele 2-gwiazdkowe o podwyższonym standardzie. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania.  
Hotele**: Comfort Bezons, Comfort Gousenville, Vert Galant i Saint Exupery na przedmieściach Paryża, to hotele podwyższonej klasy turystycznej. Hotele zlokalizowane są w części Paryża z wygodnym dojazdem do paryskich lotnisk, autostrad i łatwym dostępem do środków komunikacji miejskiej w Paryżu: RER i autobusy miejskie. Taka lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do centrum Paryża.
Hotele na przedmieściach Paryża sieci Comfort oraz Vert Galant i Saint Exupery, polecamy w dużym stopniu turystom zmotoryzowanym, którzy docierają do Paryża własnym samochodem. Na terenie hoteli do dyspozycji gości są parkingi hotelowe.
Dwugwiazdkowe hotele Comfort Bezons, Comfort Gousenville, Vert Galant i Saint Exupery należą do tej samej kategorii 2* ale wyróżnia je podwyższony standard turystyczny, zbliżający hotele do kategorii 3*. We wszystkich hotelach pokoje urządzone są w sposób łączący wygodę i funkcjonalność. Wszystkie posiadają prysznic i toaletę do wyłącznego użytku, oraz bezpłatny dostęp do WiFi i dostęp do telewizji satelitarnej. Oferowane są czyste, eleganckie wnętrza oraz profesjonalna obsługa.
Rezerwacja pokoi w hotelach na obrzeżach Paryża jest losowa - rezerwujemy pokoje w jednym z czterech wymienionych hoteli. Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015