Hotele 4-gwiazdkowe w centrum Paryża: F_H4C1

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • noclegi ze śniadaniami w hotelu czterogwiazdkowym w centrum Paryża: Amarante Arc de Triomphe

Hotel czterogwiazdkowy w centrum Paryża

Czterogwiazdkowy hotel w centrum Paryża, elegancki i wygodny w dzielnicy biznesu i rozrywki, mody i luksusu - takie zakwaterowanie zapewniamy w Paryżu.
W Paryżu rezerwujemy noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Amarante Arc de Triomphe w centrum Paryża, położonym w 17 dzielnicy Paryża. W hotelu codziennie serowane są kontynentalne śniadania.
Hotel w Paryżu, który oferujemy, zlokalizowany jest w części miasta z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Tak dogodna lokalizacja hotelu ułatwia dotarcie do najciekawszych miejsc i zabytków w Paryżu.
Hotele Amarante Arc de Triomphe w Paryżu to hotel 4-gwiazdkowy, o bardzo wysokim standardzie turystycznym.
Amarante Arc de Triomphe Paris oprócz komfortowych warunków noclegowych gwarantuje także dogodą lokalizację z łatwym i szybkim dostępem do wielu atrakcji i zabytków Paryża.


Amarante Arc de Triomphe  
25, Rue Theodore de Banville, 17. Palais des Congrès - Arc de Triomphe,
75017 Paryż

Czterogwiazdkowy Hotel Amarante Arc de Triomphe  zlokalizowany jest w luksusowej dzielnicy Pól Elizejskich, niedaleko Łuku Triumfalnego i centrum wystawowego Palais des Congrès. Do wszystkich atrakcji dotrzeć można pieszo w zaledwie kilka minut. W pobliżu Amarante Paris znajdują się także stacje metra i kolei RER, z których można dotrzeć do wielu innych zabytkowych miejsc w Paryżu.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Amarante Arc de Triomphe w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

Hotel Amarante Arc de Triomphe

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015