Transfer: hotel - rezydencja Fontainebleau - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer do zamku Fontainebleau i z powrotem
  • przewóz polskojęzycznym kierowcą

Transfer: hotel - rezydencja Fontainebleau - hotel kod: TR_FBL
Transfer samochodem do zamku Fontainebleau oddalonego około 55 km na południe od Paryża. Gwarantujemy wygodny transport autokarem lub samochodem osobowym z hotelu w Paryżu do królewskiej rezydencji. Przewóz w obie strony z polskojęzycznym kierowcą.
 Rezydencja królewska w Fontainebleau czyli dawny pałac królewski usytuowany w miejscowości Fontainebleau. Zachęcamy do zwiedzenia zamku, którego dzieje sięgają XII wieku. W te oddalone od Paryża regiony odwożą nasi kierowcy. Zapewniamy wygodny transport w obie strony z hotelu w Paryżu do królewskiej rezydencji i z powrotem. Z Paryża do rezydencji gwarantujemy transport autokarowy bądź samochodowy – w zależności od ilości osób. Koszty parkingów i francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Nasi przewoźnicy to polskojęzyczni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie drogi i trasy dojazdowe, służą pomocą i dobrymi radami dlatego podróż będzie dodatkową przyjemnością. Pałac Fontainebleau wybudowany na kanwie zamku obronnego jest kulturową i historyczną chlubą Francji. W czasie Rewolucji Francuskiej został pozbawiony prawie całkowicie wyposażenia wnętrz. Napoleon I, który wybrał ten pałac na swoją pierwszą cesarską rezydencję, polecił go na nowo umeblować. Pałac posiada wyjątkową kolekcję malarstwa, mebli oraz muzeum poświęcone Napoleonowi I. Dbamy o to aby turyści bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojechali do pałacu i mieli szanse podziwiać to wyjątkowe, historyczne miejsce.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Transfer : hotel - Wersal - hotel

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015