Paryż za grosik, wycieczka autokarowa

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • 3 noclegi w Paryżu w hotelu 2*lub 3*
  • 3 kontynentalne śniadania, pokoje 2os. z łazienką, TV
  • praca miejscowego przewodnika
  • bilety wstępu do Luwru, Wersalu i na rejs po Sekwanie
  • samochodowa Panorama Paryża, audio przewodnik po polsku
  • przejazd autokarem pod opieką polskiego pilota na trasie
  • ubezpieczenie KL, NNW, BP-TU AXA

Paryż za grosik - sześciodniowa, autokarowa wycieczka do Paryża . Bilety wstępów sa wliczone w cene zgodnie z programem wycieczki
PG
Dzień 1 - wycieczki do Paryża

Wyjazd z Polski. Nocny przejazd.

Dzień 2 - wycieczki do Paryża
Do Paryża przyjedziemy około południa. Aby wprowadzić się w wyjątkowy klimat Paryża, proponujemy autokarowy objazd połączony z Panoramą miasta. Trasa panoramicznej wycieczki prowadzi drogą Napoleona od Łuku Triumfalnego, przez Pola Elizejskie do Placu Concorde. Przejeżdżamy obok Pałacu Sprawiedliwości, obok Conciergerie i gmachu paryskiej Opery Garnier. Podczas City Tour Paryż docieramy również do Pałacu Inwalidów, Placu Trocadero i wieży Eiffel. W trakcie samochodowej panoramy miasta robimy przystanki w pobliżu najważniejszych obiektów turystycznych. Zatrzymujemy się,  aby lepiej przyjrzeć się francuskim zabytkom i zrobić zdjęcia.  Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 3 - wycieczki do Paryża
Śniadanie. Zwiedzanie Paryża rozpoczniemy od spaceru po eleganckim Paryżu z przewodnikiem. Przewodnik pokaże stylowe i atrakcyjne miejsca i popularne ulice w Paryżu. Zaprowadzi również do złoconego budynku Opery Garnier i do pachnącego muzeum w Paryżu - Fragonard. Tutaj poznamy piękne zapachy i zaopatrzymy się w najmodniejszy zapach sezonu, a następnie wstąpimy do muzeum figur woskowych Grevin, gdzie zobaczymy słynne postaci ze świata polityki, sportu, muzyki. Dla chętnych nocny spektakl w kabarecie Lido. Nocleg.

Dzień 4 - wycieczki do Paryża
Śniadanie. La Cité i Św. Ludwika. Do najbardziej znanych obiektów na wyspie należą trzy średniowieczne budynki: Katedra Notre Dame, Święta Kaplica, słynne paryskie więzienie a także Pałac Sprawiedliwości.  Następnie zwiedzimy muzeum Luwr. Po południu zwiedzimy dzielnicę  Montmartre, którą niegdyś urozmaicało 30 wiatraków, a dziś nazywany jest przez Paryżan La Butte. Wejść tam trzeba ponad 130 m w górę, aby podziwiać bazylikę Sacré Coeur z 20-tonowym dzwonem Savoyarde. Zobaczymy kościół Św. Piotra i dojdziemy do Placu du Tertre, który jest dzisiaj rodzajem malarskiej giełdy na wolnym powietrzu. Sprzedaje się tu obrazy i szkice, a także powstające na zamówienie portrety i karykatury. Zaplanowaliśmy również na dziś rejs  po Sekwanie i spacer w okolicy Wieży Eiffla. Nocleg.

Dzień 5 - wycieczki do Paryża
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Dziś udamy się do Wersalu, dawnej siedziby francuskich Ludwików, a także naszej polskiej królowej Marii Leszczyńskiej. Został wzniesiony na polecenie Ludwika XIII w małej wiosce na południowy zachód od Paryża.  Pałac w Wersalu to jedna z najznakomitszych budowli klasycyzmu barokowego, która była inspiracją dla architektów i artystów późniejszych lat. Wyjazd do Polski późnym popołudniem. Nocny przejazd.

Dzień 6 - wycieczki do Paryża
Powrót do kraju. Przekroczenie granicy rano.


Dodatkowo płatne pakiety do zakupienia w Polsce w złotych lub u przewodnika w euro:
 
1. Bilet wstępu do Disneylandu z transferami w obie strony. Cena 377 zł/os dla dzieci i dorosłych. Dzieci do 3 lat płacą za transfer 117 zł/os
2. Dwie kolacje w restauracji self-service (danie główne, przystawka lub deser.Napoje nie są wliczone w cenę). Cena: 127 zł/os.
3. Bilet wstępu do Muzeum Figur Woskowych Grevin - 70 zł/os.
4. Spektakl z lampką szampana w kabarecie Lido (23h00). Spektakl trwa około 1h30min. Cena: 477 zł/os – (w cenie transfer powrotny z kabaretu do hotelu). Zalecany strój wizytowy.


Uwaga:
W przypadku grup mniejszych niż 30 osób transport może odbywać się komfortowym autokarem  linii rejsowej Sindbad z pilotem na trasie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, co do dnia i godziny, ale gwarantujemy zrealizowanie wszystkich świadczeń zawartych w cenie. Zakwaterowanie w hotelach z sieci np. Ibis, Kyriad, Premiere Classe,  Appart City na bliskich przedmieściach Paryża. Program realizowany jest samochodem lub miejscową komunikacją (metro, RER).
 

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015