Hotele 4-gwiazdkowe sieci Clarion w centrum Paryża: F_H4C2

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi ze śniadaniami w jednym z dwóch 4-gwiazdkowych hoteli sieci Clarion w centrum Paryża: Clarion Collection Étoile Saint Honoré, Clarion Collection Opéra Pavillon
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele czterogwiazdkowe w centrum Paryża.
 
Czterogwiazdkowe hotele sieci Clarion w centrum Paryża, eleganckie i wygodne w dzielnicy biznesu i rozrywki, mody i luksusu - takie zakwaterowanie zapewniamy w Paryżu.
W Paryżu rezerwujemy pokoje w jednym z dwóch luksusowych 4-gwiazdkowych hoteli sieci Clarion: Clarion Collection Étoile Saint Honoré, Clarion Collection Opéra Pavillon. Gwarantujemy noclegi w czterogwiazdkowych hotelach w centrum Paryża, położonych w 8 i 9 dzielnicy Paryża. W hotelach codziennie serowane są kontynentalne śniadania.
Hotele Clarion w Paryżu zlokalizowane są w centrum miasta, z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Tak dogodna lokalizacja hotelu ułatwia dotarcie do interesujących miejsc i zabytków w Paryżu.
Hotele Collection Étoile Saint Honoré, Collection Opéra Pavillon należą do tej samej kategorii 4-gwiazdkowej.  Są to hotele eleganckie i luksusowe o bardzo wysokim standardzie turystycznym. W hotelach rezerwujemy pokoje w taj samej cenie.
Hotele sieci Clarion: Collection Étoile Saint Honoré, Collection Opéra Pavillon w Paryżu oprócz komfortowych warunków noclegowych gwarantują także dogodą lokalizację z łatwym i szybkim dostępem do wielu atrakcji i zabytków Paryża.
Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.


Clarion Collection Etoile Saint Honoré 
214, rue du Faubourg Saint Honoré, 08. Pola Elizejskie,
75008 Paryż 

Czterogwiazdkowy hotel Clarion Collection Etoile Saint Honoré  to ekologiczny hotel położony w sercu Paryża, przy słynnej ulicy Rue du Faubourg Saint Honoré. Paryski Collection Etoile Saint Honore usytuowany jest w pobliżu Luwru, Pól Elizejskich i Łuku Triumfalnego. Spod hotelu można dojechać bezpośrednio metrem do dzielnicy La Defense i placu Porte Maillot.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Collection Etoile Saint Honore w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej.  W pokojach dodatkowo bezpłatny minibar oraz bezpłatne połączenie wi-fi. Z okien niektórych pokoi roztacza się widok na dachy Paryża.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę


Clarion Collection Hotel Opéra Pavillon  
7, Rue De Parme, 09. Opéra,
75009 Paryż 

Czterogwiazdkowy hotel Clarion Collection Hotel Opéra Pavillon  położony jest w odległości 15-miutowego spaceru od Galerii Lafayette i Opery Garnier.  Niedaleko hotelu, 5 minut spacerem, znajduje się stacja metra Place de Clichy, a o 650 metrów od hotelu oddalony jest Dworzec kolejowy Saint-Lazare.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Collection Hotel Opéra Pavillon w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu lub indywidualnie w pokojach, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej.  W pokojach dodatkowo bezpłatny minibar oraz bezpłatne połączenie wi-fi.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015