Hotele 4-gwiazdkowe sieci Clarion w centrum Paryża: F_H4C2

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi ze śniadaniami w jednym z dwóch 4-gwiazdkowych hoteli sieci Clarion w centrum Paryża: Clarion Collection Étoile Saint Honoré, Clarion Collection Opéra Pavillon
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele czterogwiazdkowe w centrum Paryża.
 
Czterogwiazdkowe hotele sieci Clarion w centrum Paryża, eleganckie i wygodne w dzielnicy biznesu i rozrywki, mody i luksusu - takie zakwaterowanie zapewniamy w Paryżu.
W Paryżu rezerwujemy pokoje w jednym z dwóch luksusowych 4-gwiazdkowych hoteli sieci Clarion: Clarion Collection Étoile Saint Honoré, Clarion Collection Opéra Pavillon. Gwarantujemy noclegi w czterogwiazdkowych hotelach w centrum Paryża, położonych w 8 i 9 dzielnicy Paryża. W hotelach codziennie serowane są kontynentalne śniadania.
Hotele Clarion w Paryżu zlokalizowane są w centrum miasta, z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Tak dogodna lokalizacja hotelu ułatwia dotarcie do interesujących miejsc i zabytków w Paryżu.
Hotele Collection Étoile Saint Honoré, Collection Opéra Pavillon należą do tej samej kategorii 4-gwiazdkowej.  Są to hotele eleganckie i luksusowe o bardzo wysokim standardzie turystycznym. W hotelach rezerwujemy pokoje w taj samej cenie.
Hotele sieci Clarion: Collection Étoile Saint Honoré, Collection Opéra Pavillon w Paryżu oprócz komfortowych warunków noclegowych gwarantują także dogodą lokalizację z łatwym i szybkim dostępem do wielu atrakcji i zabytków Paryża.
Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.


Clarion Collection Etoile Saint Honoré 
214, rue du Faubourg Saint Honoré, 08. Pola Elizejskie,
75008 Paryż 

Czterogwiazdkowy hotel Clarion Collection Etoile Saint Honoré  to ekologiczny hotel położony w sercu Paryża, przy słynnej ulicy Rue du Faubourg Saint Honoré. Paryski Collection Etoile Saint Honore usytuowany jest w pobliżu Luwru, Pól Elizejskich i Łuku Triumfalnego. Spod hotelu można dojechać bezpośrednio metrem do dzielnicy La Defense i placu Porte Maillot.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Collection Etoile Saint Honore w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej.  W pokojach dodatkowo bezpłatny minibar oraz bezpłatne połączenie wi-fi. Z okien niektórych pokoi roztacza się widok na dachy Paryża.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę


Clarion Collection Hotel Opéra Pavillon  
7, Rue De Parme, 09. Opéra,
75009 Paryż 

Czterogwiazdkowy hotel Clarion Collection Hotel Opéra Pavillon  położony jest w odległości 15-miutowego spaceru od Galerii Lafayette i Opery Garnier.  Niedaleko hotelu, 5 minut spacerem, znajduje się stacja metra Place de Clichy, a o 650 metrów od hotelu oddalony jest Dworzec kolejowy Saint-Lazare.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Collection Hotel Opéra Pavillon w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu lub indywidualnie w pokojach, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej.  W pokojach dodatkowo bezpłatny minibar oraz bezpłatne połączenie wi-fi.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015