Transfer: hotel w Disneyland Paris - Paryż

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z hoteli w Disneyland Paris do wybranych lokalizacji w Paryżu
  • przejazd z doświadczonymi kierowcami
  • obsługa w języku polskim

Transfer: hotel w Disneyland Paris - Paryż: F_TR_HDISP
 Transfer z hoteli w Disneyland Paris do wybranych lokalizacji w Paryżu. Przejazd z doświadczonymi kierowcami, posługującymi się językiem polskim. Gwarantujemy przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów.
Osobom, które zdecydowały się na wycieczkę do Parków Rozrywki w Paryżu i zatrzymały w hotelach Disneyland Paris, gwarantujemy samochodowe transfery do Paryża. Jeżeli zdecydujesz się na wycieczkę do Paryża, zechcesz odwiedzić najciekawsze zabytki w Paryżu, wejść do Luwru, Katedry Notre Dame lub pospacerować po Polach Elizejskich i słynnych bulwarach Paryża, zapewnimy Ci wygodny transfer samochodowy do centrum francuskiej stolicy. Odwozimy autem z Disney Hotel do wybranych lokalizacji w Paryżu. Proponujemy profesjonalne usługi transportowe. Nasi polskojęzyczni kierowcy bezpiecznie odwiozą do Paryża. Przewoźnicy w Paryżu chętnie doradzą które miejsca warto zobaczyć i jak do nich dotrzeć, posłużą swoim doświadczeniem i ciekawymi pomysłami na przyjemne spędzenie czasu w Paryżu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Nasi kierowcy doskonale znają ulice Paryża, drogi dojazdowe i skróty, dlatego z nami nikomu nie zagraża postój w korkach ulicznych. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewozy indywidualne oraz grupowe w zależności od ilości turystów Przewozy realizujemy różnymi rodzajami pojazdów. Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa).

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015