Transfer: Paryż - hotel w Disneyland Paris

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer z Paryża do hoteli w Disneyland Paris
  • przejazd z doświadczonymi kierowcami
  • obsługa w języku polskim
  • przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów

Transfer: Paryż - hotel w Disneyland Paris: F_TR_PHDIS
Transfer samochodem z Paryża do hoteli w Disneyland Paris. Przejazd z doświadczonymi kierowcami, posługującymi się językiem polskim. Gwarantujemy przewóz indywidualny oraz grupowy w zależności od ilości turystów.
Osobom, które zdecydowały się na wycieczkę do Parków Rozrywki w Paryżu i zatrzymały się w hotelach w Disneyland Paris zapewniamy samochodowe transfery na wycieczki do Paryża, oraz transfery powrotne z centrum miasta do hotelu. Jeżeli zdecydujesz się na wycieczkę do Paryża, wybierzesz na spacer po Polach Elizejskich, po Wielkich Bulwarach Paryża, lub zostaniesz w centrum miasta na smaczną kolację my zadbamy o transfer powrotny do hotelu w Disneyland. Zapewnimy wygodny transport z centrum francuskiej stolicy do disnejowskich hoteli. Gwarantujemy profesjonalne usługi transportowe. Nasi kierowcy, którzy znają język polski bezpiecznie odwiozą autem z Paryża do Disney Hotel. Przewidujemy zarówno indywidualne przewozy jak i transfery grupowe. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Przewoźnicy doskonale znają ulice Paryża, drogi dojazdowe i skróty, dlatego z naszymi kierowcami nikomu nie zagraża postój w korkach ulicznych. Szybko i bezpiecznie dowieziemy do hotelu. Dysponujemy bazą komfortowych pojazdów turystycznych. Zapewniamy przewozy indywidualne oraz grupowe w zależności od ilości turystów. Przewozy realizujemy różnymi rodzajami pojazdów: Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób (większy autobus - na wcześniejsze zamówienie) Ceny wynajmu są zróżnicowane. Wysokość opłat zależy od wybranego rodzaju pojazdu (ilość osób) i daty wynajmu (w wysokim sezonie cena jest wyższa).

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015