Le Procope restauracja w Paryżu

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > Le Procope restauracja w Paryżu

Odkryjcie czar i urok Francji z czasów wielkiej arystokracji podczas posiłku w restauracji Le Procope. Jest to jedna z najstarszych restauracji w Paryżu. Znajduje się w historycznym centrum, przy bulwarze Saint - Germain. Została ufundowana przez Francesco Procopio dei Coltelli i od niego przyjęła swoją nazwę. Zachwyci Państwa już sam wystrój wnętrza. Portrety sławnych ludzi z epoki i wspaniałe lustra na ścianach, pięknie nakryte stoły, a przy nich miękkie kanapy i eleganckie krzesła, umilą czas oczekiwania na posiłek.

Obiad w restauracji Le Procope
 
 • obiad w restauracji Le Procope
Cena od: 44 EUR
Kolacja w restauracji Le Procope
 
 • kolacja w restauracji Le Procope w Paryżu
Cena od: 45 EUR
Paryż Dwóch Wysp + kolacja w Le Procope
 
 • wycieczka do Dwóch Wysp Paryża
 • polskojęzyczny przewodnik
 • przejazd paryskim metrem (2 bilety)
 • kolacja w restauracji Le Procope
Cena od: 68 EUR
Paryż Dwóch Wysp + kolacja w Le Procope + Lido
 
 • piesza wycieczka z przewodnikiem
 • kolacja w Le Procope
 • spektakl w kabarecie Lido
 • lampka szampana w zestawie w Lido
 • przedstawienie rozpocznie się o g. 23:00
Cena od: 122 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015