La Cremaillere 1900 restauracja w Paryżu

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > La Cremaillere 1900 restauracja w Paryżu

Powstała w 1900 roku La Crémaillère zaprasza gości każdego dnia dając kłam stereotypom, że wykwintna kolacja w prawdziwej i do tego doskonale usytuowanej restauracji może zrujnować kieszeń turysty. Nic prostszego, jak sprawdzić!
Przyjemną atmosferę La Crémaillère zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque.Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Słynne naleśniki crêpes,lody i przesmaczne desery są wizytówką tej restauracji. Kolacja lepiej smakuje, gdy towarzyszy jej akompaniament pianisty.

Kolacja Sylwestrowa w restauracji La Crémaillère 1900 kod: F_CRM_SYL
 
W cenie
- kolacja Sylwestrowa z animacją muzyczną i francuskim kankanem.

Czytaj dalej
Cena od: 202 EUR
Obiad w restauracji Cremaillière
 
  • obiad w restauracji Cremaillière
Cena od: 32 EUR
Kolacja w restauracji Crémaillère w Paryżu
 
  • kolacja w restauracji Crémaillère w Paryżu
Cena od: 35 EUR
Montmartre + kolacja w Cremaillère
 
  • piesza wycieczka po Montmartre
  • polskojęzyczny przewodnik
  • 2 bilety na metro
  • kolacja w restauracji Cremaillère
Cena od: 58 EUR
Montmartre+kolacja w Cremaillère+Moulin Rouge- kod: KC3
 
  • zwiedzanie Montmartre z przewodnikiem
  • bilety na dojazd na Montmartre
  • kolacja w restauracji na Montmartre
  • rewia w kabarecie Moulin Rouge
Cena od: 173 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015