Nos Ancetres Les Gaulois restauracja w Paryżu

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > Nos Ancetres Les Gaulois restauracja w Paryżu

Położona w centrum Wyspy Św. Ludwika, restauracja Nos Ancetres les Gaulois jest jedną z najpopularniejszych w Paryżu. Przez oryginalne, małe drzwi, XVI budynku, które dawniej prowadziły do piwnicy kościoła, wchodzi się do wnętrza lokalu. Od razu odczuwa się atmosferę sprzed wieków. W czasie tradycyjnej „galijskiej” kolacji, artyści schodzą ze sceny i między stolikami śpiewają średniowieczne utwory przy wtórze gitary i tamburyna. Tu przy smacznym posiłku zapomina się o kłopotach i spędza niepowtarzalny, wspaniały paryski wieczór. Warto choć jeden wieczór spędzić u Gallów.Zapraszamy!

Kolacja w restauracji Nos Ancêtres les Gaulois
 
  • kolacja w restauracji Nos Ancêtres les Gaulois
Cena od: 46 EUR
Paryż Dwóch Wysp+kolacja w Nos Ancêtres les Gaulois
 
  • piesza wycieczka do Dwóch Wysp Paryża
  • polskojęzyczny przewodnik
  • bilety na metro
  • kolacja w galijskim stylu w restauracji
Cena od: 68 EUR
Przewodnik+kolacja w Nos Ancêtres les Gaulois + Lido
 
  • piesza wycieczka z polskojęzycznym przewodnikiem
  • 2 bilety na metro paryskie
  • kolacja w restauracji Nos Ancêtres les Gaulois
  • spektakl w kabarecie Lido
  • w Lido pół butelki szampana w zestawie
Cena od: 122 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015