Weekend w Oslo

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Oslo

Oslo to nagrodzona Opera która jak bałtycka kra lśni bielą kontrastując z granatem fiordu. Oslo to pigułka Skandynawii z najbardziej przejrzystym niebem w Europie. Oslo to smak świeżo wyłowionych krewetek serwowanych z lampka białego wina na kutrze w porcie. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad weekendem w Oslo to może skusi Cie propozycja mini rejsu po okolicznych fiordach ? Oferujemy tanie przeloty do Oslo z dużych miast Polski, transfery lotniskowe, przyjemny hotel w centrum Oslo, dodatkowe pakiety na zwiedzanie stolicy Norwegii z polskim przewodnikiem. Przewodnik opowie tez o ratuszu Oslo gdzie co roku wręczana jest Pokojowa Nagroda Nobla.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015