Weekend w Madrycie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Madrycie

W Madrycie kolorowe życie! Przekonaj się o tym rezerwując tani przelot z Warszawy czy Krakowa do Madrytu.Przedłużony weekend w Madrycie pozwoli zwiedzić Muzeum Prado, obejrzeć spektakl flamenco, wypić kawę i poćwiczyć rozmowę w czystym języku kastylijskim na Plaza Mayor w centrum Madrytu. Oferujemy płatne dodatkowo pakiety na zwiedzanie Madrytu z polskojęzycznym przewodnikiem bądź tez uszanujemy twój czas wolny jeśli wolisz zwiedzać Madryt samodzielnie . Zarezerwujemy tani samolot do Madrytu, przywieziemy z lotniska do hotelu w centrum Madrytu, zapewniamy transfery lotniskowe w dwie strony.

Madryt w rytmie Flamenco z Warszawy
 
  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko w Madrycie
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniad. w centrum Madrytu
  • ubezpieczenie  KL, NNW, BP-TU AXA
Madryt w rytmie Flamenco z Krakowa
 
  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko w Madrycie
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniad. w centrum Madrytu
  • ubezpieczenie  KL, NNW, BP-TU AXA

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015