Weekend w Lizbonie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Lizbonie

Jeżeli jeszcze nie byleś w Portugalii to musisz natychmiast to naprawić! Zarezerwuj tani przelot do Lizbony! Fantastyczna Lizbona to jedna z najpiękniejszych stolic Europy, nostalgiczne fado, sałatka z ośmiornicy, największe w Europie Oceanarium, urokliwa, niegdyś portowa dzielnica Alfama, widok na wzgórza Lizbony i estuarium Tagu z Castelo de Sao Jorge (Zamku Sw.Jerzego)a nade wszystko szalona przejażdżka tramwajem to tylko jedne z atrakcji Lizbony! Oferujemy dobry i tani hotel w centrum Lizbony , przelot z Warszawy do Lizbony, możliwość dokupienia pakietów na zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem oraz kolacje z fado. Lizbona uwiedzie każdego!

Lizbona w rytmie Fado z Warszawy
 
  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami
  • ubezpieczenie KL, NNW, BP-TU AXA

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015