Szwajcaria, zawsze piękna ciągle bezpieczna!

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Szwajcaria, zawsze piękna ciągle bezpieczna!

5 dni w Szwajcarii z Warszawy - to szansa na wspaniały wypoczynek w Szwajcarii. Na miejscu do dyspozycji tradycyjny górski Chalet z w pełni wyposażoną kuchnią. Przygotowaliśmy dla Państwa wycieczki po najpiękniejszych zakątkach Szwajcarii. Zobaczymy urokliwą Lucernę, wjedziemy na jeden z alpejskich szczytów. Odpoczniemy na Jeziorem Genewskim. Poznamy tajemnice produkcji szwajcarskiej czekolady. Wieczory spędzimy na poznawaniu szwajcarskiej kuchni a to tylko niektóre z przygotowanych dla Państwa atrakcji!

5 dni w Szwajcarii - magia gór, jezior i miast, smak sera i czekolady!
 
   • przeloty Warszawa-Bazylea-Warszawa wraz z transferami
   • opieka polskojęzycznego pilota i przewodnika
   • malownicze miasteczka i majestatyczne szczyty górskie
   • noclegi w tradycyjnym szwajcarskim Chalet
   • bilety wstępy na wiele atrakcji
   • smaki szwajcarskiej kuchni

    

    

    

   Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

   O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

   Nasz profil Google+

   Design and powered by Welcome magement systems

    

   © LekierFranceTours 2015