Crazy Horse kabaret w Paryżu

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > Crazy Horse kabaret w Paryżu

Kabaret Crazy Horse zasługuje na miano najbardziej erotycznego show w Paryżu. Panuje tu atmosfera wyjątkowości i wtajemniczenia, tak, aby widzowie czuli się wybrańcami losu. Crazy Horse de Paris można uznać za synonim zmysłowości i wyrafinowania. Na scenie wszystko wygląda idealnie, a każdy szczegół występu jest precyzyjnie dopracowany. Striptiz, który tutaj obejrzysz podniesiony został do rangi sztuki. Międzynarodowe piękności występujące na scenie kabaretu Crazy Horse w Paryżu zadbają, aby na widowni nie zabrakło emocji. W Crazy Horse obejrzysz wyjątkowe show. Zarówno figury, choreografia jak i same tancerki są śmiałe i prowokujące. Crazy Horse to najbardziej awangardowy kabaret w Paryżu. Przyjdź na przedstawienie do kabaretu "Szalony koń”, aby obejrzeć zmysłowe, pikantne burleski przeplatane muzycznymi i humorystycznymi fragmentami w wykonaniu różnorodnych artystów.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015