Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix

Nasza oferta

Cena zawiera:

  • bilet wstępu do parku rozrywki Asterix pod Paryżem
Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 

Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix pod Paryżem: F_AS1
Bilety wstępu do Parku Asteriks pod Paryżem!
Bilety do Parku Asterix są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.
 
W Paryżu organizujemy bilety wstępu do niesamowitego Parku Rozrywki Asteriks. Nasza oferta biletowa do Asteriksa to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy planują wizytę w Paryżu. Ułatwiamy kupno biletów, a tym samym pomagamy w organizacji czasu zwiedzania. Zakupione wcześniej bilety pozwolą uniknąć kolejek i oczekiwania przy kasach biletowych.
Przyjeżdżasz do Parku Asterix le gaulois, omijasz kolejki i od razu możesz rozpocząć zabawę w towarzystwie historycznych Galów.
Kup bilet wstępu i przeżyj fantastyczną przygodę z Asteriksem i jego towarzyszem Obeliksem. Tutaj spędzisz niezapomniane chwile, możesz się bawić i odpoczywać. Bilet wstępu do Asteriksa pozwoli Ci uczestniczyć w historycznych grach i zabawach, a dla najodważniejszych znajdą się ryzykowne kolejki roller coaster, które osiągają prędkość, nawet do 85 km/h.
Asterix le gaulois to stworzona na cześć dwóch galijskich wojowników Asterixa i Obelixa kraina, w której można przeżyć nie jedną przygodę. Jest tu tak dużo zobaczenia, że po zakończeniu zabawy zapragniesz wrócić do Asteriksa jeszcze raz.
Kup bilet do rodzinnego Parku Rozrywki w Paryżu - Asterix i baw się jak nigdy dotąd!
 

Asterix - park rozrywki i park wodny w Paryżu - to również kraina historii Francji na wesoło, przedstawiona przez sympatycznych Gallów - Obeliksa i Asterixa. Karuzele, super spływy na tratwach, pokazy delfinów i uchatek, to niektóre z atrakcji wodnych uwielbianych przez gości. Park składa się z 7 krain tematycznych oferujących różnorodne atrakcje: Z Galami przez wieki - główna atrakcja to Transdemonium czyli dom strachów i Oxygenarium - spływ na gumowej tratwie. Z Galami i Grekami - polecamy Tonnerre de Zeus czyli wjazd na wysokość 30 m na górę Olimp z prędkością 80 km/godz. wśród grzmotów Zeusa. Z Galami i Wikingami - zapierające dech w piersiach atrakcje. Goudurix - górska kolejka o długości trasy 950 metrów i wysokości 36,5 metra i L’Escadrile des As - rodzaj huśtawki na skrzydłach mini samolocików. Polecamy zjazd kolejką La Trace du Hurra, jedną z najatrakcyjniejszych wysokościowych kolejek w tym parku i wodny zjazd Menhir Express w drewnianych łodziach kończący się „kąpielą” w basenie. Wioska Galów - Las Druidów i alejki spacerowe to idealne miejsce dla rodziny na chwilkę odpoczynku. Z Galami i Rzymianami - najważniejsze atrakcje: Rwąca Rzeka i Karuzela Cezara Via Antiqua - Sklepiki z pamiątkami, restauracje, kawiarenki, bary. Nabyć tu można koszulkę z podobizną swojego wybranego bohatera, antyczną pamiątkę prosto z Egiptu, rzeźby, statuetki i wiele, wiele innych atrakcyjnych pamiątek.Zapraszamy do Asterixa grupy dorosłych i grupy dzieci po cenach zniżkowych.

Ciepłe posiłki w restauracjach parku Asteriks podawane są wyłącznie w godzinach od 12 do13:30. Informacje o pokazach, tresurach delfinów i okazjonalnych wystawach umieszczane są na tablicach informacyjnych tuż przy wejściu do parku.
Uwaga! Dzieci poniżej 3 lat: wstęp bezpłatny. 

Realizacja programu codziennie do końca sierpnia i weekendy września i października, pozostałe dni tygodnia za dopłatą.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015