Dojazd własny - wszystko wliczone

Strona główna > Wycieczki do Paryża według miast wylotu. > Dojazd własny - wszystko wliczone

Proponujemy wycieczkę do Paryżu od 3 do 8 dni z dojazdem własnym. Przyjedz własnym samochodem lub kup bilet samolotowy do Paryża i tam już zajmiemy się Tobą od a do z.
Zapewnimy ciekawy program wycieczki na zwiedzanie Paryża i wliczonymi biletami wstępów i miejscowymi przewodnikami. Idealna oferta dla osób podróżujących własnym transportem z rodzina lub z przyjaciółmi.

Promocja - hotel, transfer, przewodnik i przelot z Wrocławia do Paryża
 
Last minute z Wrocławia do Paryża !
4 dni pobytu w Paryżu - dobra cena !
Zwiedzamy Paryż z przewodnikiem !
F_PAPLH4_CITYWRO
5 dni - Wycieczka do Paryża - dojazd własny - kod: 5_CITY
 

Dojazd własny.
4 noclegi w hotelu ze śniadaniami, obiad na wieży Eiffel, samochodowo - piesze city tour po Paryżu, zwiedzanie z przewodnikiem, bilet do Luwru, bilet do Pałacu Wersal z transferem, bilet na rejs po Sekwanie.

8 dni - Wycieczka do Paryża - dojazd własny - kod : 8_CITY
 

Dojazd własny.
7 noclegów w hotelu ze śniadaniami, obiad na wieży Eiffel, samochodowo - piesze city tour po Paryżu, zwiedzanie z przewodnikiem, bilet do Luwru, bilet do Pałacu Wersal z transferem, bilet na rejs po Sekwanie, bilet na wieżę Montparnasse i bilet do muzeum figur woskowych Grevin.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015