F_H2P1 Hotele sieci Ibis Budget w Paryżu i na bliskich przedmieściach

Nasza oferta

Noclegi ze śniadaniami kontynentalnymi w jednym z 2 - gwiazdkowych hoteli, sieci Ibis Budget, w 17 i 18 dzielnicy Paryża: Ibis Budget Montmartre, Ibis Budget Bagnolet, Ibis Budget Chapelle.

 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu, oraz ilość osób.

Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w dwugwiazdkowych hotelach sieci Ibis Budget. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania. Paryskie hotele sieci Ibis Budget położone są w 17-tej lub 18-tej dzielnicy Paryża, oraz na bliskich przedmieściach Paryża. Miejsca zakwaterowania, które oferujemy, zlokalizowane są w regionie Paryża z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej, co daje możliwość szybkiego dotarcia do centrum Paryża.
W Paryżu rezerwujemy pokoje w jednym z trzech 2-gwiazdkowych hoteli Ibis Budget: Ibis Budget Paris Porte de Montmartre, Ibis Budget Paris Porte de Bagnolet i Ibis Budget Paris Porte de la Chapelle.
Wszystkie 3 hotele są tej samej kategorii, w tym samym standardzie i w tej samej cenie.
Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.
 

Ibis Budget Paris Porte de Montmartre
45, Rue du Docteur Babinski
75018 - Paryż

Hotel Ibis Budget Paris Porte de Montmartre usytuowany jest w północnej części Paryża, 10 minut od dzielnicy Montmartre i górującej nad Paryżem  bazyliki Sacré-Coeur. W pobliżu hotelu znajduje się pchli targ St-Ouen i wiele innych atrakcji turystycznych Paryża.
W ofercie hotelu Ibis budget Montmartre znajdziemy:  nowoczesne pokoje, nieograniczone śniadania, bezpłatną sieć wi-fi oraz płatny odkryty parking.
Hotel Ibis Budget Paris Porte de Montmartre czynny jest przez całą dobę, recepcja hotelowa również jest do dyspozycji 24/24. 
 
 
Ibis Budget Paris Porte de Bagnolet
3, rue Jean Jaurès
93170 – Bagnolet Francja

Ibis Budget Bagnolet  to hotel klasy ekonomicznej usytuowany na obrzeżach Paryża, w pobliżu stacja metra Gallieni oraz  przystanku autobusów Eurolines i linii 351 kursującej do lotniska CDG. 
W ofercie hotelu Ibis budget Paris Bagnolet znajdziemy: pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w wannę i bezpłatną sieć wi-fi. Hotel umożliwia dostęp do płatnego podziemnego parkingu. Do hotelu można dostać się przez centrum handlowe.
Hotel Ibis Budget Paris Paris Porte de Montmartre czynny jest przez całą dobę, recepcja hotelowa jest również do dyspozycji 24/24.


Ibis Budget Paris Porte de la Chapelle
7-9 Impasse Marteau
75018 – Paryż

Ibis Budget Paris Porte de la Chapelle to hotel klasy ekonomicznej, Położony  przy wjeździe do Paryża w pobliżu autostrady A1 i Boulevard Périphérique. Nieopodal hotelu, w odległości krótkiego spaceru, znajduje się stacja metra Porte de la Chapelle.
W ofercie hotelu  Ibis budget Paris Chapelle znajdziemy: 3-osobowe pokoje wyposażone w telewizory, łazienkę z prysznicem; na terenie obiektu hotelowego dostępna jest bezpłatna sieć wi-fi. W hotelu jest także dostęp do płatnego parkingu.
Hotel Ibis Budget Paris Paris Porte de Montmartre czynny jest przez całą dobę, recepcja hotelowa również czynna 24/24.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015