F_H2P1 Hotele sieci Ibis Budget w Paryżu i na bliskich przedmieściach

Nasza oferta

Noclegi ze śniadaniami kontynentalnymi w jednym z 2 - gwiazdkowych hoteli, sieci Ibis Budget, w 17 i 18 dzielnicy Paryża: Ibis Budget Montmartre, Ibis Budget Bagnolet, Ibis Budget Chapelle.

 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu, oraz ilość osób.

Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w dwugwiazdkowych hotelach sieci Ibis Budget. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania. Paryskie hotele sieci Ibis Budget położone są w 17-tej lub 18-tej dzielnicy Paryża, oraz na bliskich przedmieściach Paryża. Miejsca zakwaterowania, które oferujemy, zlokalizowane są w regionie Paryża z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej, co daje możliwość szybkiego dotarcia do centrum Paryża.
W Paryżu rezerwujemy pokoje w jednym z trzech 2-gwiazdkowych hoteli Ibis Budget: Ibis Budget Paris Porte de Montmartre, Ibis Budget Paris Porte de Bagnolet i Ibis Budget Paris Porte de la Chapelle.
Wszystkie 3 hotele są tej samej kategorii, w tym samym standardzie i w tej samej cenie.
Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.
 

Ibis Budget Paris Porte de Montmartre
45, Rue du Docteur Babinski
75018 - Paryż

Hotel Ibis Budget Paris Porte de Montmartre usytuowany jest w północnej części Paryża, 10 minut od dzielnicy Montmartre i górującej nad Paryżem  bazyliki Sacré-Coeur. W pobliżu hotelu znajduje się pchli targ St-Ouen i wiele innych atrakcji turystycznych Paryża.
W ofercie hotelu Ibis budget Montmartre znajdziemy:  nowoczesne pokoje, nieograniczone śniadania, bezpłatną sieć wi-fi oraz płatny odkryty parking.
Hotel Ibis Budget Paris Porte de Montmartre czynny jest przez całą dobę, recepcja hotelowa również jest do dyspozycji 24/24. 
 
 
Ibis Budget Paris Porte de Bagnolet
3, rue Jean Jaurès
93170 – Bagnolet Francja

Ibis Budget Bagnolet  to hotel klasy ekonomicznej usytuowany na obrzeżach Paryża, w pobliżu stacja metra Gallieni oraz  przystanku autobusów Eurolines i linii 351 kursującej do lotniska CDG. 
W ofercie hotelu Ibis budget Paris Bagnolet znajdziemy: pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w wannę i bezpłatną sieć wi-fi. Hotel umożliwia dostęp do płatnego podziemnego parkingu. Do hotelu można dostać się przez centrum handlowe.
Hotel Ibis Budget Paris Paris Porte de Montmartre czynny jest przez całą dobę, recepcja hotelowa jest również do dyspozycji 24/24.


Ibis Budget Paris Porte de la Chapelle
7-9 Impasse Marteau
75018 – Paryż

Ibis Budget Paris Porte de la Chapelle to hotel klasy ekonomicznej, Położony  przy wjeździe do Paryża w pobliżu autostrady A1 i Boulevard Périphérique. Nieopodal hotelu, w odległości krótkiego spaceru, znajduje się stacja metra Porte de la Chapelle.
W ofercie hotelu  Ibis budget Paris Chapelle znajdziemy: 3-osobowe pokoje wyposażone w telewizory, łazienkę z prysznicem; na terenie obiektu hotelowego dostępna jest bezpłatna sieć wi-fi. W hotelu jest także dostęp do płatnego parkingu.
Hotel Ibis Budget Paris Paris Porte de Montmartre czynny jest przez całą dobę, recepcja hotelowa również czynna 24/24.

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015