Hotele 4-gwiazdkowe w centrum Paryża (super standard): F_H4C3

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi ze śniadaniami w 4-gwiazdkowym hotelu w centrum Paryża: Amarante Champs Élysées.
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotel czterogwiazdkowy o podwyższonym standardzie w centrum Paryża.
 
Czterogwiazdkowy hotel w centrum Paryża, elegancki i wygodny w dzielnicy biznesu i rozrywki, mody i luksusu - takie zakwaterowanie zapewniamy w Paryżu.
W Paryżu rezerwujemy noclegi w czterogwiazdkowym hotelu Amarante Champs-Elysées w centrum Paryża. Hotel położony jest w urokliwej 8 dzielnicy Paryża. W Amarante Champs-Elysées codziennie serowane są kontynentalne śniadania.
Hotel w Paryżu, który oferujemy, zlokalizowany jest w części miasta z łatwym dostępem do metra i innych środków komunikacji miejskiej. Tak dogodna lokalizacja hotelu Amarante ułatwia dotarcie do najciekawszych miejsc i zabytków w Paryżu.
Hotel Amarante Champs-Elysées w Paryżu o elegancki hotel 4-gwiazdkowy, o podwyższonym standardzie turystycznym.
Amarante Champs-Elysées oprócz luksusowych warunków noclegowych gwarantuje także świetną lokalizację z łatwym i szybkim dostępem do wielu atrakcji i zabytków Paryża.
 
 
Amarante Champs-Elysées    
19, Rue Vernet, 08. Pola Elizejskie,
75008 Paryż

Czterogwiazdkowy hotel Amarante Champs-Elysées, to luksusowy  hotel w super standardzie, usytuowany w budynku w stylu haussmanowskim, przy Polach Elizejskich i alei George V.  Amarante Hotel położony jest 400 metrów od Łuku Triumfalnego. W odległości ok. 5 minut spacerem znajduje się stacja metra Charles de Gaulle – Étoile, która zapewnia bezpośrednie połączenia z Wieżą Eiffla.
W ofertę 4-gwiazdkowego hotelu Amarante Champs-Elysées w Paryżu wchodzą: śniadania kontynentalne w formie bufetu, zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych, klimatyzowanych pokojach z łazienką i dostępem do telewizji satelitarnej, dodatkowo płatne połączenie wi-fi.
Hotel oraz recepcja czynne są przez całą dobę.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

Hotel Amarante Champs Elysees

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015