Hotele 2-gwiazdkowe sieci Premiere Classe na przedmieściach Paryża: F_H2PP

Nasza oferta

W cenie:
- noclegi z śniadaniami kontynentalnymi w 2-gwiazdkowych hotelach klasy turystycznej na przedmieściach Paryża: Première Classe
 
Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele 2-gwiazdkowe klasy turstycznej na przedmieściach Paryża.
 
Première Classe Paris Nord 2
Première Classe Cergy -Pontoise
Première Classe Cergy Saint Christophe

Podczas pobytu w Paryżu zapewniamy noclegi w hotelach klasy turystycznej na przedmieściach Paryża - Premiere Classe: Première Classe Paris Nord 2, Première Classe Cergy -Pontoise, Première Classe Cergy Saint Christophe. W cenę wliczone są kontynentalne śniadania.
Paryskie hotele Premiere Classe, to hotele dwugwiazdkowe klasy turystycznej na obrzeżach Paryża, zlokalizowane są w części Paryża z wygodnym dojazdem do autostrad i łatwym dostępem środków komunikacji miejskiej w Paryżu, co daje możliwość szybkiego dotarcia do centrum Paryża.
Dwugwiazdkowe hotele na przedmieściach Paryża: Paris Nord 2, Cergy - Pontoise, Cergy Saint Christophe, polecamy w dużym stopniu dla turystów  zmotoryzowanych, którzy docierają do Paryża własnym samochodem. Na terenie hoteli do dyspozycji gości są bezpłatne parkingi hotelowe.
Wszystkie 3 hotele Premiere Classe są tej samej kategorii 2 gwiazdkowej, w tym samym standardzie i w tej samej cenie. W hotelach Première Classe, pokoje urządzone są w sposób łączący wygodę i funkcjonalność. Wszystkie posiadają prysznic i toaletę do wyłącznego użytku, oraz bezpłatny dostęp do WiFi oraz dostęp do telewizji satelitarnej.
Łóżko dwuosobowe, łóżka jednoosobowe. W niektórych pokojach jednoosobowe łóżka to łóżka piętrowe.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015