Self-service Monte Carlo - gdzie tanio i dobrze zjeść w Paryżu

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > Self-service Monte Carlo - gdzie tanio i dobrze zjeść w Paryżu

Samoobsługowa restauracja położona tuż obok Łuku Triumfalnego. Doskonała lokalizacja pozwala na spożycie posiłku w typowo paryskiej atmosferze, bo stąd już niedaleko na słynne Champs Elisees. Turyści wybierają gotowe zestawy posiłków spośród prezentowanych na ladach. Przystawki to z reguły: świeże warzywa z sosami, sałatki. Dania główne: steki, ryby, makarony. Do tego serwowane są frytki, ryż, fasolka zielona i inne gotowane warzywa. Desery to najczęściej: lody, owoce, kremy. Do picia podawana jest woda z dystrybutora. Na miejscu można dokupić inne napoje typu cola, soki w cenie od 2 euro, lampkę wina w cenie od 2 euro, kawę za ok.3 euro. Chętni mogą udać się restauracji na pierwszym piętrze, gdzie potrawy są serwowane a'la carte. Latem można zjeść posiłek na werandzie, której duże okna wychodzą na Łuk Triumfalny. Restauracja przygotowana jest na jednorazowe przyjęcie 320 gości w obszernych, miłych salach. Proponowane dania mogą zaspokoić najwybredniejsze podniebienia. Szybki i profesjonalny serwis. Płatność na miejscu.

Tania restauracja (typu self service) Monte Carlo w Paryżu
 
  • obiad lub kolacja w restauracji paryskiej Monte Carlo
Cena od: 10 EUR
Kolacja Sylwestrowa w restauracji Monte Carlo - kod: MC_SYL
 
W cenie:
- kolacja sylwestrowa w restauracji Monte Carlo
w Paryżu opodal Pól Elizejskich (Champs Élysées)

Czytaj dalej
Cena od: 85 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015