Rejs po Sekwanie, Montparnasse i Grévin

Nasza oferta

Cena zawiera :

  • rejs po Sekwanie
  • wieżę Montparnasse
  • muzeum Grévin

 

Uwaga!  Odbiór biletów tylko w centrum Paryża - muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 


Rejs po Sekwanie, Montparnasse i Grévin - Kod: F_BMG
Najtanszy pakiet w Paryżu : Rejs po Sekwanie, Montparnasse i Grévin - Kod: F_BMG

Bilety na rejs po Sekwanie, na wieżę Montparnasse i do muzeum Grevin są biletami otwartymi, ważne przez 6 miesięcy.

Bilety na rejs po Sekwanie statkiem Bateaux Parisiens.

Z biletem wstępu wchodzisz na pokład statku Bateaux Parisiens i udajesz się w rejs po paryskiej Sekwanie. W trakcie kursu statkiem Parisiens Bateaux  przepływasz pod 15 mostami i oglądasz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany. Ze statku możesz podziwiać nadbrzeża Sekwany i przepiękną panoramę Paryża. Z pokładu Parisiens Bateaux Paryż prezentuje się wspaniale. Jest spokojny i czarujący, wszędzie zabytkowe miejsca, wieloletnie kamienice, bulwary, historyczne dzielnice... Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci.
Bilet na rejs statkiem Parisiens Bateaux po Sekwanie uatrakcyjni zwiedzanie Paryża i pozwoli na spokojne kontemplowanie piękna francuskiej stolicy.
La Seine czyli Sekwana przepływając przez Paryż dzieli miasto na dwa odrębne obszary: Rive gauche (Lewy brzeg), z Sorboną, Panteonem i Collége de France, oraz Rive droite (Prawy brzeg) z Luwrem, Palais-Royal, Operą Garniera. W 1991 roku Sekwana i jej nadbrzeża - od Mostu Iéna do Mostu Sully - znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.
Brzegi w Paryżu spina 35 mostów. Najstarszy z nich - Pont Neuf - pochodzi z lat 1578-1607, a najnowszy - Pont Charles de Gaulle - oddano do użytku w 1995 roku.
 Parisiens Bateaux
U stóp Wieży Eiffla
Port de la Bourdonnais
75007 Paris
Rejestracja:
Ponton nr 3
Statki odpływają z przystani:
Od kwietnia do września:
- od 10 rano do 22:30 (z wyjątkiem 13:00 i 19:30)
- częstotliwość: co 30 minut
W weekendy i codziennie w czerwcu, lipcu i sierpniu: 10:00 do 23:00
14 lipca: ostatni statek odpływa o godz.14:00.

Od października do marca:
-od godz. 10:30 do 22:00
-częstotliwość: co godzinę
W weekendy i codziennie w okresie wakacji (obszar C): 10:00 do 22:30
wyjątki:
24 grudnia: ostatni statek odpływa o godz. 17:00,
25 grudnia i 1 stycznia: pierwszy statek odpływa o godz. 10:40,
31 grudnia ostatni statek odpływa o godz. 22:00
 
Bilet na rejs po Sekwanie statkiem Bateaux Parisiens (bilet bez określonej daty rejsu).
Dzieci do 3 lat gratis.
Uwaga! Odbiór biletów tylko w centrum Paryża, w muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 

Bilety wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu.

   Podczas zwiedzania Paryża, do programu turystycznego koniecznie dołącz bilet wstępu na taras widokowy Wieży Montparnasse w Paryżu. Nowoczesna budowla i należące do niej centrum handlowe powstałe w latach 1969-1972, w centrum dzielnicy Montparnasse, na avenue du Maine 33 w Paryżu to obowiązkowa atrakcja turysty. Bilet wstępu gwarantuje Ci wjazd na  59 piętro wieży. Z otwartego przez cały rok, największego w Paryżu tarasu widokowego roztacza się najpiękniejsza panorama Paryża. W pogodne dni możesz podziwiać widoki o promieniu nawet do  40 km., a ustawione na tarasie teleskopy, pomagą dokładniej przyjrzeć się wybranym fragmentom Paryża prawie z lotu ptaka. Otrzymujesz bilet wstępu, wchodzisz do wieżowca Montparnasse, następnie najszybszą windą w Europie wjeżdżasz na taras widokowy i w ciągu dosłownie 38 sekund jesteś na szczycie Wieży Montparnasse.
Dzięki naszym biletom możesz szybko trafić na szczyt słynnej wieży w dzielnicy Montparnasse. Oszczędzaj swój czas i nie czekaj w kolejkach do kas.
Montparnasse to 210 - metrowa wieża, która jest jednym z symboli Paryża i głównym budynkiem dawnej dzielnicy artystów. Chociaż wieżowiec Montparnasse jest mocno krytykowany z powodu braku harmonii z otoczeniem, odwiedza go tyle samo gości, co wieżę Eiffla. W sklepiku z pamiątkami można zaopatrzyć się w najróżniejsze suweniry czy kartki pocztowe, które można wysłać do najbliższych, ze specjalnym stemplem pocztowym "Tour Montparnasse".

 

Bilet wstepu do Muzeum Grévin

W ociekającym złotem teatralnym wnętrzu muzeum w Paryżu, w bezruchu zastygło blisko 300 sławnych postaci ze świata sztuki, kultury, polityki, nauki i sportu. Z biletem wstępu wchodzisz do Muzeum figur woskowych Grevin i podziwiasz perfekcyjnie wykonane postaci woskowe, które są niczym lustrzane odbicie swoich pierwowzorów. W trosce o komfort zwiedzania, prowadzimy sprzedaż biletów wstępu, która pozwoli na uniknięcie kolejek do Muzeum.
Tylko w Grevin w Paryżu, prezydent  Nicolas Sarkozy stoi nieopodal komiksowego Obeliksa, a Mozart znajduje się w sąsiedztwie Michael Jacksona. Zakupiony bilet wstępu do galerii Grevin to gwarancja spędzenia kilku chwil u boku: królowej Francji Marii Antoniny, Mahatmy Gandhiego oraz aktorów Jeana Reno i Louisa de Funesa.
Adres:
10, boulevard Montmartre
75009 Paris
Muzeum czynne:
-od poniedziałku do piątku: od 10:00 do 18:30
(ostatnie wejście o 17:30)
-sobota, niedziela, dni wolne od pracy i wakacje szkolne:
od 10:00 do 19:00 (ostatnie wejście 18h00)
 

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

proponujemy również:

Dzień w Paryżu - Kod: F_PBAL
Tych biletów nie przegap w Paryzu, Wieza Eiffel, Luwr i inne - Kod: F_BEP

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015