Noclegi w Paryżu - Baza noclegowa w Paryżu

Paryż to miasto, które tętni życiem od rana do nocy, a nawet dłużej. Szczególnie latem, kiedy stolice Francji odwiedzają miliony turystów. Szacuje się, że średnio rocznie przez Paryż przewija się trzydzieści milionów turystów, co tylko świadczy o potędze turystycznej tego miasta i tym, jak wiele ma ono do zaoferowania turystom.

Rzeczywiście atrakcji tutaj nie brakuje, a doskonałym tego przykładem jest wieża Eiffla, na której choć raz znaleźć chciałby się każdy, a już na pewno marzą o tym zakochani. Trudno jednak być turystyczną potęgą skupiając się tylko i wyłącznie na atrakcjach. Nie da się oczywiście ukryć, że to właśnie atrakcje są solą turystki, ale równie ważna jest cała infrastruktura z restauracjami czy też hotelami w Paryżu w roli głównej. Właśnie tym drugim chcielibyśmy się przyjrzeć, ale nie tylko, bo pod lupę wzięliśmy różne noclegi w Paryżu. Jak zatem prezentuje się baza noclegowa w tym mieście? Czy nocleg rezerwować trzeba sobie na długo przed przyjazdem, czy może lepiej poczekać z tym, aż znajdziemy się na miejscu?

Duża różnorodność

Większość turystów przybywających do Paryża na noclegi wybiera hotele i nie ma się czemu dziwić. Warunki zakwaterowania są tam na zdecydowanie najwyższym poziomie, choć wiele tu zależy także od tego, ile mają one gwiazdek. Poza tym hotele w Paryżu dla siebie znajdą ci, którzy mają zamiar wypoczywać centrum miasta, jak i na jego obrzeżach czy nawet na przedmieściach. Oferta takich punktów jest bowiem bardzo bogata i są one gęsto rozsiane po całej mapie stolicy Francji. Jakie poza tym noclegi Paryż może nam zaoferować?

Możliwości jest naprawdę sporo. Jeśli ktoś szuka oszczędności to przenocować może w mieszkaniach jednorodzinnych czy pensjonatach. Wielu nieobce są także bursy. Ceny są tam niższe, ale warunki nie przypominają tych z hoteli. Jest to zatem decyzja indywidualna, uzależniona od własnych preferencji i wymagań.

Ceny

Wielu uważa, że za noclegi w Paryżu przyjdzie im zapłacić naprawdę wiele, a już na pewno ogromne koszty poniosą, kwaterując się w hotelach. Jest to jednak pewien stereotyp, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście są tu hotele, za które zapłacić trzeba słono, ale obok nich także i takie, gdzie doba kosztuje 30 czy 40 euro. Trudno zatem jednoznacznie stwierdzić, że Paryż noclegi ma drogie. Tak jak i wielu innych miastach, tak i tutaj wiele zależy od samego zainteresowanego. Jeśli szuka on czegoś tańszego, na pewno taki nocleg w Paryżu znajdzie i dodatkowo zarezerwuje go przez internet.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015