Transfer: hotel - Francja w Miniaturze - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  •  transfer do Parku Francja w Miniaturze
  • przewóz w obie strony
  • polskojęzyczny kierowca

Transfer: hotel - Francja w Miniaturze - hotel kod: TR_FWM
Transfer samochodem osobowym lub autokarem do Parku Francja w Miniaturze. Zapewniamy wygodny transfer i przewóz w obie strony - z hotelu do Parku i z powrotem. Realizujemy grupowe oraz indywidualne transfery wynajętym autem z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji.
 
"France Miniature" czyli najbardziej znane zabytki Francji w wersji mini. Do Parku zawozimy komfortowymi pojazdami. Do wyboru, w zależności od ilości osób, są: przewozy grupowe autokarami i mini busami bądź indywidualny transport wynajętym autem. Zapewniamy przewóz w obie strony- z hotelu w Paryżu do Parku i z powrotem. Wczesnym porankiem kierowca zgłasza się po turystów w hotelach w Paryżu i odwozi do „miniaturowej" Francji. Aby ułatwić komunikację, zapewniamy transfer z polskojęzycznym kierowcą, który służy pomocą i zaopiekuje się turystami w trakcie przejazdu. Koszty parkingów i francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Park Francja w Miniaturze jest wyjątkową i bardzo ciekawą atrakcją dla turystów. Podziwiać tutaj można w całej okazałości największe zabytki Francji. Jest miniaturowa wersja Wieży Eiffel'a, muzeum Luwr, Wersal, są katedry, zamki i wiele innych znanych obiektów w miniaturowej wersji. Dodatkowa atrakcja to fakt, że 5 hektarowy obszar, swoim kształtem przypomina mapę Francji. Wszystko to w otoczeniu mnóstwa zieleni i kwiatów. Przed wyjazdem istnieje możliwość zamówienia biletów wstępu, które upoważniają do korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku (cena biletu nie zawiera opłat za posiłki). Spotkanie w hotelu w Paryżu i wyjazd – g. 9:00 Powrót – późne godziny popołudniowe.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Transfer: hotel - Park Disneyland - hotel
Transfer: hotel - Park Astérix - hotel

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015