Transfer: hotel - kabaret - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer w obie strony z hotelu w Paryżu do wybranego kabaretu i z powrotem
  • zapewniamy transfery dla grup i dla indywidualnych turystów
  • przewóz z polskojęzycznymi kierowcami

Transfer: hotel - kabaret - hotel  kod: TR_ARKN
Transfer w obie strony z hotelu w Paryżu do wybranego kabaretu i z powrotem. Samochodami osobowymi lub autokarami zawozimy na barwne rewie i przedstawienia. Zapewniamy transfery dla grup i dla indywidualnych turystów. Przewóz z polskojęzycznymi kierowcami.
Paryż nie jedno oblicze ma. Stolica od lat uznawana jest za kulturalne i rozrywkowe centrum świata. Do popularności przyczyniły się olśniewające paryskie kabarety ze swoimi bajecznymi, kolorowymi występami i przedstawieniami. W Paryżu zapewniamy transfer do wybranego kabaretu na przedstawienia. Gwarantujemy wygodny transport w obie strony z hotelu w Paryżu do kabaretu i z powrotem. W ofercie są zarówno indywidualne przewozy jak i transfery grupowe. Przewozimy autokarami turystycznymi bądź samochodami osobowymi – w zależności od ilości osób. Nasi przewoźnicy to polskojęzyczni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie drogi i trasy dojazdowe, służą pomocą i dobrymi radami dlatego podróż będzie dodatkową przyjemnością. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu w Paryżu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Na rewie, wodewile, spektakle w paryskich kabaretach tylko z nami. Crazy Horse, Lido, Folies Bergere czy Moulin Rouge to min. te lokale przyczyniły się do powstania mitu szalonego miasta, które bawi się do białego rana. Będąc w Paryżu koniecznie trzeba zajrzeć do jednego tych interesujących miejsc. W trakcie transferu do kabaretów, na życzenie organizujemy 3 godzinny samochodowy objazd Paryża. Panoramiczna wycieczka naszymi samochodami z polskojęzycznym kierowcą i przewodnikiem urozmaici trasę przejazdu do restauracji. Zatrzymujemy się w wybranych miejscach aby móc dokładniej przyjrzeć się okolicy. Oferta na życzenia za dodatkową opłatą.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015