Tanie hotele w Paryżu. Transfery z lotniska. Asterix. Disneyland. Przewodnik, kabarety i muzea w Paryżu.

Twój koszyk | | Wersja bez zdjęć |    
 
Oferta dla grup | Kontakt z nami
Sprawdź swoje zamówienie
Email
Numer zamówienia

kurs języka francuskiego
 
Walentynki w Paryżu
 
Nasze przedstawicielstwo
ul. Gwiaździsta 17
01-651 Warszawa
Telefon: 22 641 82 28
22 644 46 68
indywidualni@lekier.com.pl
 
Jak Paryż świętował początek 2015
 
 
Zobacz naszą ofertę na rok 2015
 
Świąteczny nastrój Galerie Lafayette.
 
Nie możesz płacić kartą bankową - odwiedź najbliższe biuro podroży.
 

 

Lekier France Tours
3 av. Waldeck Rousseau
95210 Saint Gratien
tel.:0033 134 12 02 49
fax.:0033 134 12 16 77
lekierfrance@wanadoo.fr
Strona główna > > 5 dniowe wycieczki do Paryża
Przez tydzień w Paryżu można tak wiele zobaczyć. 5 - dniowe wycieczki do Paryża to wyjątkowa okazja, żeby zwiedzić Paryż, trochę poleniuchować i cieszyć się obecnością w tym pięknym mieście. Codziennie inne atrakcje w Paryżu. Podczas tygodniowego urlopu w Paryżu, zachęcimy do rozmaitych wycieczek. Z nami zwiedzić można najważniejsze zabytki: Luwr, Katedrę Notre Dame, Wersal, popularne dzielnice takie jak Montmartre, Łacińska czy Mare. Na wycieczce w Paryżu trafimy do francuskich knajpek gdzie poznamy wyjątkowe dania kuchni francuskiej. Menu w każdej restauracji w Paryżu przyciąga turystów. Codziennie w Paryżu można spróbować czegoś innego. Dzień zaczniemy od crossainta z kawą, a wieczór zakończymy przy lampce wybornego szampana. Do Paryża zawsze warto wyjechać, chociaż na kilka dni, jednak w ciągu dłuższego pobytu można lepiej poznać stolice i jej piękne zabytki. Wycieczka do Paryża na tydzień to gwarancja wielu wspaniałych emocji.
 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujuemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge.gdzie podziwiać można stroje tancerek. Naszą specjalnością są transfery,  zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu, do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Zorganizujemy ślub w  Paryżu, lub kilkudniowy pobyt w SPA. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróźy Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki "Paryskie Rendez Vous" na 4, 5 i 8 dni. Dla miłośników egzotycznych podróży zapewniamy morskie  wyprawy wędkarskie.

 

O NAS   MAPA STRONY    KONTAKT       WARUNKI       FAQ      AFILIACJA      NASI  AFILIANCI      BIURA  SPRZEDAJACE     MAPA STRONY  STRONY WEB INFORMACJA PARIS

    
INFORMACJE DLA TURYSTY
 

                      Filmiki o Paryżu

Ciekawostki o Paryżu:  Paryż  Łuk Triumfalny  Plac Trocadero  Wieża Eiffla   Most Alma   Szkoła Wojskowa w Paryżu
Poloniki w Paryżu - polski Paryż
Krystyna Mazurówna o Paryżu
     Krystyna Mazurówna o Luwrze  Aldona - polska piosenkarka w Paryżu Transport w Paryzu

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems