5 dniowe wycieczki do Paryża

Strona główna > > 5 dniowe wycieczki do Paryża

Przez tydzień w Paryżu można tak wiele zobaczyć. 5 - dniowe wycieczki do Paryża to wyjątkowa okazja, żeby zwiedzić Paryż, trochę poleniuchować i cieszyć się obecnością w tym pięknym mieście. Codziennie inne atrakcje w Paryżu. Podczas tygodniowego urlopu w Paryżu, zachęcimy do rozmaitych wycieczek. Z nami zwiedzić można najważniejsze zabytki: Luwr, Katedrę Notre Dame, Wersal, popularne dzielnice takie jak Montmartre, Łacińska czy Mare. Na wycieczce w Paryżu trafimy do francuskich knajpek gdzie poznamy wyjątkowe dania kuchni francuskiej. Menu w każdej restauracji w Paryżu przyciąga turystów. Codziennie w Paryżu można spróbować czegoś innego. Dzień zaczniemy od crossainta z kawą, a wieczór zakończymy przy lampce wybornego szampana. Do Paryża zawsze warto wyjechać, chociaż na kilka dni, jednak w ciągu dłuższego pobytu można lepiej poznać stolice i jej piękne zabytki. Wycieczka do Paryża na tydzień to gwarancja wielu wspaniałych emocji.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujuemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge.gdzie podziwiać można stroje tancerek. Naszą specjalnością są transfery,  zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu, do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Zorganizujemy ślub w  Paryżu, lub kilkudniowy pobyt w SPA. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróźy Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki "Paryskie Rendez Vous" na 4, 5 i 8 dni. Dla miłośników egzotycznych podróży zapewniamy morskie  wyprawy wędkarskie.

 

O NAS  MAPA STRONY   KONTAKT   WARUNKI   FAQ   AFILIACJA   NASI  AFILIANCI   BIURA  SPRZEDAJACE  MAPA STRONY STRONY WEB    INFORMACJA PARIS  INFORMACJE DLA TURYSTY
 

                      Filmiki o Paryżu

Ciekawostki o Paryżu:  Paryż  Łuk Triumfalny  Plac Trocadero  Wieża Eiffla   Most Alma   Szkoła Wojskowa w Paryżu
Poloniki w Paryżu - polski Paryż
Krystyna Mazurówna o Paryżu
     Krystyna Mazurówna o Luwrze  Aldona - polska piosenkarka w Paryżu Transport w Paryzu

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015