Maisons - Laffitte, Malmaison i Monte Cristo

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • zwiedzanie trzech podparyskich zamków z polskojęzycznym przewodnikiem
  • bilety wstępu do Maisons - Laffitte, Malmaison, Monte Cristo
  • wycieczka do podparyskich rezydencji potrwa 6 godzin
  • samochodowy transfer z Paryża do rezydencji i z powrotem
  • transport z polskojezycznym kierowcą

Maisons - Laffitte, Malmaison i Monte Cristo - kod: MLC
Zwiedzanie trzech podparyskich zamków z polskojęzycznym przewodnikiem. Bilety wstępu do Maisons - Laffitte, Malmaison, Monte Cristo. Wycieczka do podparyskich rezydencji potrwa 6 godzin. Zapewniamy samochodowy transfer z Paryża do rezydencji i z powrotem. Transport z polskojezycznym kierowcą Zaznacz na kalendarzu datę świadczenia.
Aby przybliżyć urodę, tajemniczość i wyjątkową architekturę podparyskich zamków wybieramy się na sześciogodzinną samochodową wycieczkę z przewodnikiem do zamków Maisons - Laffitte, Malmaison, Monte Cristo pod Paryżem. Polskojęzyczny przewodnik, oprowadzi po trzech wybranych zamkach dziedzictwa kulturowego Paryża. Wybieramy 3 najpiękniejsze zamki w okolicach Paryża. Pod Paryżem, zobaczymy wspaniałe budowle, które świadczą o bogatej kulturze i architekturze Paryża. Historyczne zamki w Paryżu są bogate w wiele historii, dlatego aby dokładnie poznać zabytki kultury Francji na zwiedzanie poświecimy 6 godzin. Zamek Maisons-Laffitte jest dziełem Francois Mansart, który stworzył zamek-rezydencję. Posiada bogato zdobione wnętrza - obecnie jest to muzeum z cennymi zbiorami malarstwa, tkanin, mebli. Maisons-Laffitte w Paryżu otacza rozległy park w stylu francuskim. Podparyskie Monte Cristo to rezydencja francuskiego pisarza Aleksandra Dumasa ojca, wybudowana w stylu eklektycznym. Powstanie zamku wiązało się ściśle z ogromnym sukcesem powieści przygodowych Dumasa, Hrabiego Monte Cristo. Francuski autor zapragnął sam zamieszkać w warunkach swojego ulubionego bohatera. Trzeci zamek, który zobaczymy w Paryżu - Malmaison był własnością Józefiny Bonaparte. Przywołuje epokę cesarza Napoleona.Historię dziejów trzech wspaniałych rezydencji Paryża warto dokładnie poznać dlatego na wycieczkę do podparyskich zamków zabierze tour guide.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015