Na wycieczkę do podparyskich zamków - 6h

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfery do Maisons-Laffite, Monte Cristo, Malmaison
  • polskojęzyczny kierowca
  • realizacja transferu spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca

Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do podparyskich zamków - 6 godzin  kod: TR_6MLC
Na wycieczkę do podparyskich zamków - Maisons-Laffite, Monte Cristo, Malmaison wypożyczamy auta z kierowcą do dyspozycji. Realizujemy transfery grupowe i indywidualne. Wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe, z polskojęzycznym kierowcą. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca. 
Na wycieczkę z Paryża do podparyskich zamków - Maisons-Laffite, Monte Cristo, Malmaison wypożyczamy auta z kierowcą do dyspozycji. W odpowiedzi na zapotrzebowanie turystów oferujemy różne rodzaje pojazdów: komfortowe autokary, minibusy oraz samochody osobowe. W przypadku bardzo dużych grup możliwe jest zamówienie autokarów z większą liczbą miejsc. Nasza stała propozycja to: Touran - dla 4 osób Caravelle - dla 8 osób Mercedes - dla 15 osób Autokar - dla 49 osób Wypożyczamy samochody i autokary z kierowcami, którzy będą służyć swoim doświadczeniem. Wszystkie pojazdy spełniają standardy i wymogi niezbędne do przewozu pasażerów. Kierowcy to licencjonowani przewoźnicy z dużym doświadczeniem. Doskonale znają francuskie drogi, dlatego w trakcie podróżowania po Paryżu są niezastąpieni. Nasi przewoźnicy posługują się językiem polskim, ułatwi to komunikację. Zamówiony samochód podstawiany jest pod hotel w Paryżu lub w umówione wcześniej miejsce. Zapewniamy komfort i preferencyjne warunki wynajmu aut. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015