Wynajem samochodu Paryżu na godziny.

Strona główna > Transport w Paryżu, przewóz, transfery w Paryżu i we Francji. > Wynajem samochodu Paryżu na godziny.

Szerokie spektrum oferowanych przez nas usług pozwala każdemu odnaleźć idealną formę transportu w Paryżu. Dysponujemy bazą różnorodnych komfortowych i eleganckich pojazdów i proponujemy ich wynajem. Organizujemy przewozy indywidualne, grupowe, rodzinne w dowolnie wybranym kierunku Paryża.
W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe, wygodne autokary oraz turystyczne minibusy - przeznaczone dla mniejszych grup. Oferujemy wynajem pojazdów z polskojęzycznym kierowcą, który zawiezie w każde wybrane miejsce w Paryżu i zapewni przyjemną podróż. Nasi przewoźnicy są w pełni dyspozycyjni i zgodnie z założeniem firmy, wypożyczonym pojazdem, dowiozą turystów w wskazane regiony i zakątki Francji. Wynajmujemy auta z kierowcami ponieważ są to doświadczeni przewoźnicy, którzy świetnie radzą sobie na francuskich ulicach. Doskonale znają każdy zaułek Paryża, wszelkie skróty i drogi dojazdowe.
Gwarantujemy samochodowy transport o każdej porze dnia i nocy do paryskich restauracji, kabaretów, na koncerty muzyczne bądź wieczorne seanse filmowe itd. Wynajmujemy auto i dojeżdżamy w wyznaczone kierunki Paryża.

Wynajem samochodu lub autokaru na 3 godziny (taryfa dzienna) - kod: TR_3D
 
W cenie:
W Paryżu w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 3 godziny. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.

Wybierz datę transferu.

Cena od: 18 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 3 godziny (taryfa nocna) - kod: TR_3N
 
W cenie:
Na podróże i zwiedzanie Paryża wieczorową porą, wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 3 godziny.

Wybierz datę transferu.
Cena od: 19 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 4 godziny (taryfa dzienna) - kod: TR_4D
 
W cenie:
Na podróże i zwiedzanie Paryża w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 4 godziny. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.
Wybierz datę transferu.
Cena od: 25 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 4 godziny (taryfa nocna) - kod: TR_4N
 
W cenie:
Na podróże i wycieczki po Paryżu wieczorową porą wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 4 godziny.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 27 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 5 godzin (taryfa dzienna) - kod: TR_5D
 
W cenie:
Aby ułatwić podróżowanie i zwiedzanie Paryża w ciągu dnia wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 5 godzin. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 28 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 5 godzin (taryfa nocna) - kod: TR_5N
 
W cenie:
Aby ułatwić podróżowanie i zwiedzanie Paryża wieczorową porą wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 5 godzin.

Wybierz datę transferu.

Cena od: 31 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 6 godzin (taryfa dzienna) - kod: TR_6D
 
W cenie:
Na wycieczki i podróże po Paryżu w ciągu dnia, wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 6 godzin. Transfer realizowany jest spod hotelu lub ustalonego wcześniej miejsca.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 31 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 6 godzin (taryfa nocna) - kod: TR_6N
 
W cenie:
Na podróże i wycieczki po Paryżu, wieczorową porą, wynajmujemy turystyczne auta: autokary, minibusy oraz samochody osobowe. Na późne, wieczorne wycieczki po Paryżu wypożyczamy auta z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji na 6 godzin.

Wybierz datę transferu.

Cena od: 34 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru na 8 godzin - kod: TR_8D
 
W cenie:
Na wycieczki i podróże po Paryżu wynajmujemy turystyczne auta: autokary i minibusy oraz samochody osobowe. Kierowcami są polskojęzyczni przewoźnicy. Wypożyczamy auta na niezorganizowane wycieczki po stolicy z kierowcą do dyspozycji na 8 godzin.
Wybierz datę transferu.

Cena od: 35 EUR
Wynajem samochodu lub autokaru w Paryżu na 12 godzin - kod: TR_12D
 
  • na 12 godzin samochód lub minibus
  • kierowca polskojęzyczny
Cena od: 44 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015