Wykaz restauracji Disneyland Paris - gdzie najlepiej zjeść

Całodzienna zabawa z parku Disneyland może nadwyrężyć siły największego entuzjasty. Na terenie Disneyland Resort Paris znajduje się wiele lokali gastronomicznych, w których zjesz obiad, napijesz się kawy, czy zjesz dobry deser. Charakter każdej restauracji jest unikatowy i niepowtarzalny. Możesz wybrać kuchnię najbardziej tobie odpowiadającą, z ciekawym wystrojem wnętrz i atrakcjami dla dzieci. Restauracje podzielone są na trzy klasy, które oznaczone są w następujący sposób:  
€ - niski koszt, poniżej 15 euro
€ € - średni koszt, między 15-35 euro
€ € € - wysoki koszt, powyżej 35 euro
 
Auberge de Cendrillon     € € € 
Jeżeli chcesz zjeść lunch lub kolację w bajkowej atmosferze, w której dzieci poczują się jak księżniczki i książęta, wybierz się do Auberge de Cendrillon. Restauracja serwuje tradycyjną kuchnię francuską, a ty sam przeniesiesz się do świata Kopciuszka. Lokal jest odpowiedni na lunch w towarzystwie dzieci i osób starszych. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 45-80 euro. Auberge de Cendrillon znajduje się w części Fantasyland. Warto wcześniej dokonać rezerwacji. Zobacz menu  restauracji  w Parku  Disneyland  w krainie Fantasyland - Auberge de Cendrillon.

 Blue Lagoon Restaurant  € € €
Restauracja serwuje kuchnię egzotyczną (kreolską) i ryby. Dzięki takiemu menu poczujesz się jak Pirat z Karaibów. Lokal jest niezwykle ciekawie urządzony - w ciemnej grocie wśród drzewek palmowych, poczujesz się jak na tajemniczej wyspie. Piasek, szum wody ze znajdującej się obok atrakcji tematycznej (spływ łódką Piraci z Karaibów) i nastrojowa muzyka sprawią, że zapomnisz o tym, w jakim kraju się znajdujesz. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Posiłki serowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 40-50 euro. Blue Lagoon Restaurant znajduje się w części Adventureland. Warto wcześniej dokonać rezerwacji.
 
Silver Spur Steakhouse  € € €
 
Ciesz się posiłkiem w eleganckim lokalu, wyglądającym jak prawdziwy dżentelmeński klub na Dzikim Zachodzie. Restauracja specjalizuje się w daniach z grilla, takich jak żeberka, kurczak, steki. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-35 euro. Zobacz menu restauracji Silver Spur Steakhouse, znajduje się w części Frontierland.
 
Walt’s – an American restaurant  € € €

Lokal utrzymany w wiktoriańskim stylu specjalizuje się w kuchni amerykańskiej. Ściany pokryte są zdjęciami Walta Disneya, ukazującymi jego życie i karierę. Każda z sześciu sal odzwierciedla wybraną część parku, np. Discoveryland Room przeniesie cię do świata kapitana Nautilusa, Fantasyland utrzymane jest w iście gotyckim stylu, Frontierland prezentuje się jako stara biblioteka, a Adventureland jako oaza. Dania oferowane w restauracji, to m. in. sałatka caesar, zupy kremy, homar, jagnięcina i kurczak. Lokal jest odpowiedni dla dorosłych, ze względu na swój wyszukany charakter. Posiłki serwowane są do stolików. Koszt pełnego obiadu/ kolacji waha się między 30-40 euro. Zobacz menu Walt’s - an American restaurant znajduje się na głównej ulicy parku, skąd możesz obejrzeć paradę w czasie posiłku. Warto wcześniej dokonać rezerwacji.
 
The Lucky Nugget Saloon  € € €
Lokal utrzymany jest w klimacie saloonu z początku XIX wieku, pomieszanego z wiktoriańskim stylem. Możesz przyjść na obiad, kolację lub szybką przekąskę. Restauracja oferuje zestawy z hamburgerem, czy pieczoną wieprzowiną, a także opcję bufetową “jesz, ile chcesz”. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 25-30 euro. The Lucky Nugget Saloon znajduje się w części Frontierland.
 
Restaurant Agrabah Café  € €
 
Skocz do miasta Agrabah, skąd pochodzi disneyowski Aladyn. Lokal serwuje dania z kuchni śródziemnomorskiej w opcji bufetowej “jesz, ile chcesz”. Barwny świat orientu, wiszące kolorowe dywany, pełno aromatycznych zapachów - to wszystko przemówi do twojej wyobraźni. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełengo posiłku waha się między 15-21 euro. Zobacz menu restaurant Agrabah Cafe,  znajduje się w części Adventureland.
 
Buzz Lightyear’s Pizza Planet Restaurant  € €
Restauracja utrzymana w motywie filmu “Toy Story” serwuje pasty, pizzę, lasagnę i bar saładkowy. W czasie posiłku spotkasz roboty, dzięki czemu dzieci nie będą się nudzić. Posiłki nie są serwowane do stolików, dostępna jest opcja bufetu “jesz, ile chcesz”. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny, a szczególnie dzieci i nastolatków. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-20 euro. Buzz Lightyear’s Pizza Planet znajduje się w części Discoveryland.
 
Plaza Gardens Restaurant  € €
Antyczne meble, aksamitne draperie, porcelana i lusta - wszystko to tworzy dystyngowaną atmosferę. Internacjonalna kuchnia w opcji bufetowej “jesz, ile chcesz” jest odpowiednia dla całej rodziny. Zjesz tutaj śniadanie, obiad, kolację, a także wypijesz popołudniową herbatkę. Koszt pełnego posiłku waha się między 15-20 euro. Plaza Gardens Restaurant znajduje się na głównej ulicy parku Disneyland.
 
Cowboy Cookout Barbecue  €
Bar utrzymany w westernowskim klimacie serwuje przekąski, harburgery, grilowanego kurczaka, czy frytki. Możesz zjeść obiad, kolację lub przekąsić coś na szybko. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 5-10 euro. Cowboy Cookout Barbecue znajduje się w części Frontierland.
 
Market House Deli  €
 
Garmażeria stylizowana na nowojorskie delikatesy z przeszłości oferuje rozmaite kanapki, sałatki, pizzę i inne przekąski. Jest to odpowiednie miejsce, jeżeli trochę zgłodniałeś i potrzebujesz zjeść coś na szybko. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Ceny wahają się między 7-10 euro. Zobacz menu restauracji Market House Deli znajduje się na głównej ulicy parku Disneyland.
 
Au Chalet de la Marionnette  €
 
Lokal ze świata Pinokia serwuje pieczonego kurczaka, burgery i rozmaite desery. Ściany restauracji pokryte są scenami z filmu Disneya, a jedna z sekcji stylizowana jest na zdewastowaną łajbę Gepetta. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Koszt pełnego posiłku waha się między 10-14 euro. Zobacz menu restauracji  Au Chalet de la Marionnette, znajduje się w części Fantasyland.
 
 
Café Hyperion  €
Szybka przekąska w futurystycznym hangarze ze statku Hyperion zregeneruje twoje siły. Serwowane są tutaj burgery, kanapki, sałatki i desery. Lokal jest odpowiedni dla całej rodziny. Ceny wahają się między 12-15 euro. Zobacz menu w Cafe Hyperion. Restauracja  znajduje się w części Discoveryland.
 
Victoria’s Home-Style Restaurant  €
Restauracja Victoria’s Home-Style pozwoli Ci poczuć klimat z początku XX wieku. Swoim wystrojem przypomina ona typowy dom epoki wiktoriańskiej, który nierzadko pojawiał się w znanych produkcjach Disneya. Victoria’s Home oferuje popularne dania kuchni amerykańskiej – gorące sandwiche z pieczoną wołowiną lub indykiem, przekąski i sałatki. Zestaw składający się z ciepłej kanapki, przekąski i napoju kosztuje niecałe 11 euro. Przekąski takie jak muffinki czy ciastka oscylują wokół 3-4 euro. Restauracja znajduje się przy głównej alei parku – Main Street.
 
Toad Hall Restaurant €
 
Toad Hall Restaurant jest uznawana za jedną z piękniej zaprojektowanych restauracji, znajdujących się na terenie Disneyland Park. Można w niej zjeść posiłek w towarzystwie Pana Ropuchy, głównego bohatera opowiadań „O czym szumią wierzby”, przeniesionych na mały ekran przez studio Disneya. Miejsce to specjalizuje się w serwowaniu tradycyjnych brytyjskich „fish and chips”, jednak w menu znajdują się również burgery z kurczaka i sałatki. Koszt pełnego posiłku wynosi mniej niż 15 euro. Zobacz menu w restauracji Toad Hall,  znajduje się w części Fantasyland.
 
The Ice Cream Company  €
Lodziarnia znajduje się przy głównej alei Parku Disneyland – Main Street. W ofercie znajdują się lody, sorbety, ale również gorące napoje – kawa, herbata i czekolada. Koszt lodów to maksymalnie 4 euro, zestaw składający się z naleśnika i ciepłego napoju wynosi 5 euro. Ten uroczy kiosk można łatwo rozpoznać po błękitnych markizach.
 
The Gibson Girl Ice Cream Parlour  €
 
Gibson Girl Ice Cream to bar z przekąskami i wystrojem nawiązujący do salonu z początku XX wieku. Lokal ozdobiony jest szkicami przedstawiającymi tak zwaną Gibson Girl, ucieleśnienie kobiecości minionych lat. Salon Gibson Girl Ice Cream jest usytuowany przy Main Street. W swoim menu ma podobno najlepsze lody w całym parku Disneyland – w zależności od porcji kosztują one od 4 do 6 euro - warto! W ofercie są też oczywiście inne przekąski – crepy, ciastka, gofry z polewami lub bitą śmietaną oraz gorące napoje. Zobacz menu restauracji Gibson Girl Ice Cream
 
The Coffee Grinder  €
The Coffee Grinder to kawiarnia znajdująca się przy Main Street. Jest to wymarzone miejsce, w którym można usiąść i chwilę odpocząć, delektując się kawą lub czymś słodkim. W menu znajdziemy duże muffinki za 2.5 euro, czekoladowe ciasteczka za niecałe 2 euro, pączki, lody, a także zimne i gorące napoje. W tej kawiarni możemy zamówić kawę z syropami, bitą śmietaną i przeróżnymi posypkami. Koszt posiłku nie powinien przekraczać 5 euro.
 
Hakuna Matata  €
 
Tematyczna restauracja Hakuna Matata nawiązuje do uwielbianej przez wszystkich kreskówki „Król Lew”. Można w niej zjeść zarówno wewnątrz, jak i przy stolikach na świeżym powietrzu, co pozwala na cieszenie się przepięknym otoczeniem części parku Adventureland. W Hakuna Matata możesz wybierać spośród dań kuchni egzotycznej – w menu znajdują się pikantne kawałki kurczaka Tikka, czy sałatka z krewetkami i kukurydzą, do których możemy dobrać ryż lub frytki. Pełny posiłek to koszt około 11 euro. Menu dla dzieci przewiduje dania w cenie niższej niż 6 euro. Zobacz menu restauracji 
 
Pizzeria Bella Notte  €
Pizzeria Bella Note, dzięki swojemu wystrojowi pozwala na podróż do świata znanego z bajki „Zakochany kundel”. W menu znajdziemy przede wszystkim dania kuchni włoskiej – pizzę, pasty, sałatki. Cena pizzy to około 9 euro, koszt pełnego posiłku składającego się z dania głównego, pieczywa czosnkowego i napoju nie powinien przekroczyć 11 euro. W Bella Note możemy też zamówić przeróżne desery – tiramisu, sałatki owocowe i lody. Restauracja znajduje się w części Fantasyland. Warto pamiętać o zwyczajowych godzinach spożywania posiłków we Francji – pomiędzy godziną 12 a 14 możemy się spodziewać najdłuższych kolejek.
 
Last Chance Cafe  €
Jak sama nazwa wskazuje, Last Chance Cafe to ostatnia szansa na posilenie się przed wizytą w Domu Strachów, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie. Wystrój pozwoli nam się poczuć niczym bohaterowie klasycznych westernów. Menu Last Chance to przede wszystkim kuchnia tex-mex – pikantne kawałki kurczaka, grillowane żeberka, krążki cebuli w cieście, czyli wszystko co kojarzy nam się z amerykańską kuchnią. W zależności od wyboru, koszt posiłku to mniej niż 10 euro, dodatki w postaci sałatki czy frytki to niecałe 3 euro. Można też zdecydować się na tradycyjne ciastko i kawę. Last Chance Cafe znajduje się w części Frontierland.
 
Fuente del Oro € 
 
Fuente del Oro to restauracja z kuchnią południową, bazująca na daniach rodem z Meksyku i Hiszpanii. Znajduje się w części Frontierland, a swoim wystrojem przypomina meksykańską kantynę, w której wręcz oczekuje się brzmienia kastanietów. W menu znajdują się dania takie jak chilli con carne, tortille z kurczakiem i nachosy. Ze względu na to, że większość dań jest pikantnie przyprawiona, Fuente del Oro będzie świetnym wyborem dla starszych gości. Koszt posiłku to około 10 euro, zestaw dla dzieci to około 6 euro. Oprócz dań głównych w restauracji możemy zamówić desery i gorące napoje.
 
 
Fantasia Gelati € 
Fantasia Gelati to jedna z kawiarni Disneyland, która specjalizuje się w serwowaniu włoskich lodów. Istny raj dla miłośników tych zimnych słodkości. Fantasia Gelati znajduje się w części Fantasyland, a siedząc przy stolikach znajdujących się w ogródku lodziarni, możemy obejrzeć słynną paradę postaci Disney. Za największe lody nie zapłacimy więcej niż 5 euro. Oprócz tego w menu znajdziemy naleśniki i gofry w cenie od 3 do 6 euro.
 
Cable Car Bake Shop & Cookie Kitchen  €
Cable Car Bake Shop &Cookie Kitchen to piekarnia zlokalizowana przy Main Street parku Disneyland. W jej wnętrzu możemy poczuć się niczym w czasach dawnego San Francisco, po którym jeździły urocze kolejki szynowe. Jedzenie możemy kupić wchodząc do środka, lub w oknie Cookie Kitchen wychodzącym na główna aleję. W menu tego sklepu z wypiekami znajdziemy między innymi sandwiche z bagietki i szynki, oraz grillowane kanapki. Przeciętny koszt posiłku wynosi od 2 do około 5 euro.
 
Colonel Hathi’s Pizza Outpost  €
Pizzeria Colonel Hathi’s to wymarzone miejsce dla miłośników „Księgi Dżungli”. Ściany tej restauracji są ozdobione myśliwskimi trofeami, a w tle słychać wesołą paplaninę egzotycznych papug. Średni koszt posiłku nie powinien przekraczać 11 euro – w tej cenie możemy zjeść pizzę, pasty, sałatki, czyli wszystko co nawiązuje do przepysznej włoskiej kuchni. Menu odpowiednie dla dzieci od 3 do 11 lat kosztuje mniej niż 7 euro. Colonel Hathi’s znajduje się w części Adventureland.
 
Casey’s Corner  € 

Casey’s Corner to jedna z wielu kawiarni mieszczących się przy Main Street parku Disneyland. Swoim wystrojem nawiązuje do najpopularniejszej amerykańskiej rozrywki – baseballu. W menu znajdziemy więc hot-dogi w których ponoć specjalizuje się to miejsce, kawałki kurczaka, frytki i inne przekąski rodem ze sportowego stadionu. Koszt posiłku nie powinien przekroczyć 10 euro na osobę. W ofercie znajdziemy też ciastka, lody i gorące napoje.


O nas LEKIER FRANCE TOURS - numer konta - adres
Autokarem do Paryża ze 170 miast Polski - 5 dniowa wycieczka
Autokarem do Paryża ze 170 miast Polski - 6 dniowa wycieczka
Autokarem do Paryża ze 170 miast Polski - 7 dniowa wycieczka
Autokarem do Paryża ze 170 miast Polski - 8 dniowa wycieczka
Kontakt
Warunki sprzedaży
Ważne informacje dla turysty
Szkolna wycieczka do Paryża, Wersalu i Disneylandu 4 noce
Jak zwiedzać paryskie muzea z kartą muzealną.
Muzea w Paryzu
Muzea gratis do 26 lat
Audioguide w języku polskim
Audio przewodnik po Bazylice Sacre Coeur
Filmiki o Paryżu
Transport w Paryżu
Turystyczne trasy paryskich autobusów
Co warto zobaczyć w Paryżu ?
Paryż dwóch wysp i Sekwany - trasa i historia
Wzdłuż Pól Elizejskich spacer - trasa i historia
Wokół Wieży Eiffla - trasa i historia
Elegancki Paryż - trasa i historia.
Poloniki w Paryżu - polski Paryż
Zamki Loary
Zamki Loary i Mont Saint Michel
Montmartre - trasa i historia.
Paryż - Dzielnica Łacińska - trasa i historia.
Z Warszawy - godziny wylotów do Paryża.
Z Wrocławia - godziny wylotów do Paryża.
Z Poznania godziny wylotów do Paryża.
Z Gdańska godziny wylotów do Paryża.
Z Krakowa - godziny wylotów do Paryża.
Hotel Ambassadeur
Paryż dla dzieci - Atrakcje dla dzieci w Paryżu
Disneyland, gdzie jest? jak dojechać metrem lub samochodem?
Najlepsze atrakcje Disneyland
Sklepy z pamiątkami w Disneyland
Disneyland, czy naprawdę warto zwiedzać?
Atrakcje w parku Disneyland
Jak dojechać i co zobaczyć w Disneylandzie?
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Bilet do Disneylandu ile kosztuje?
Wykaz restauracji Disneyland Paris - gdzie najlepiej zjeść
Wszystko o restauracjach w Disneyland
Tanie hotele i zakwaterowanie w Paryżu
Jak dojechać z lotniska Beauvais do Paryża?
Noclegi w Paryżu - Baza noclegowa w Paryżu
Wycieczki do Francji - Gdzie się wybrać?
Last minute do Paryża – Warszawa - Paryż
PROMOCJE
Afiliacja
Umowa afiliacyjna
Metro
Bilety do Parku Asterix
Spis wszystkich restauracji w Parku Asterix
Restauracje w Parku Asterix
Atrakcje Parku Asterix
Jak dojechać do parku Asterix?
Najlepsze atrakcje Parku Asterix
Bilety do Disneyland Paris Resort
Galeria Lafayette
Oferta szkolna
Paryż
Krystyna Mazurówna o Luwrze
Krystyna Mazurówna o panoramie Paryża
Wieża Eiffla
Szkoła Wojskowa w Paryżu
Stroje Moulin Rogue
Ślub w Paryżu
Pytania i odpowiedzi

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023