Hotele 2 i 3 * przy obwodnicy Paryża - kod: H2P5

Nasza oferta

W cenie: - noclegi ze śniadaniami w hotelu dwugwiazdkowym o podwyższonym standardzie na przedmieściach Paryża. Zaznacz na kalendarzu datę przybycia do hotelu.

Hotele 2 i 3 * położone na obwodnicy Paryża (tzw. portach): Hotele które proponujemy przywiązują szczególną uwagę do komfortu pokoi, higieny i perfekcyjnej obsługi klientów. Wyposażenie pokoi jest nowoczesne i praktyczne. Wszelkie wygody oraz usługi hotelu klasy ekonomicznej za atrakcyjną cenę. Rezerwacja hotelu w Paryżu oparta na kole fortuny. Czyli losowo w jednym z tych hoteli zarezerwujemy pokój lub pokoje. Przedstawione hotele są tej samej kategorii, w tym samym standardzie i w tej samej cenie. Klient może przedstawić preferencje co do wyboru hotelu.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015