Weekend w Budapeszcie

Strona główna > Przedłużony weekend w europejskich stolicach. City break Londyn, Barcelona, Ateny, Madryt. > Weekend w Budapeszcie

Sam ocen czy bardziej podoba Cie się Buda czy Peszt? 0klepany pomysł? Alez skąd! Gorącej wody nigdy dość czy tej z procentami czy minerałami. Budapeszt to miasto podziemnych źródeł i term. Do wyboru mamy wody mineralne, termalne, lecznicze i cieplice. Krew rozgrzeje Ci zarówno termalna kąpiel w błocie jak i lecznicza Egri Bikawer. Wyrafinowanym gustom proponujemy zwiedzanie słynnego Parlamentu nad Dunajem oraz degustacje Tokaju na Wyspie Sw.Małgorzaty. Tani samolot z Warszawy do Budapesztu, przyjemny hotel w centrum Budapesztu, możliwość dokupienia usługi polskiego przewodnika oraz biletów wstępu czy na rejs po Dunaju. Polecany zwłaszcza nocą.Zapewniamy transport z lotniska do hotelu w Budapeszcie.

Budapeszt w rytmie czardasza
 
  • przelot w obie strony
  • transfer lotnisko - hotel - lotnisko w Budapeszcie
  • 3 noclegi w hotelu*** ze śniad. w centrum Budapesztu
  • ubez. wariant podst. KL, NNW, BP-TU AXA
 

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015