Z duchową wizytą u św.Teresy, Marcina i Bernadety, pielgrzymka - 10 dniowa

Strona główna > Pielgrzymki do Lourdes, Fatimy i nie tylko > Z duchową wizytą u św.Teresy, Marcina i Bernadety, pielgrzymka - 10 dniowa

Główne cele tej pielgrzymki to Sanktuarium Maryjne w Lourdes, Bazylika Świętego Marcina w Tours i Opactwo Benedyktynów Mont Saint Michel w Normandii. W czasie 10 dniowej pielgrzymki śladami św. Teresy, Marcina i Bernadety zwiedzimy Niceę, Monaco, Carcassonne, Vernon i oczywiście Paryż.

Z duchową wizytą u św.Teresy, Marcina i Bernadety – 10 dni - kod:TMB
 
W cenie:
- 9 noclegów w hotelu ** w pok. 2-os. z łazienką
- 9 śniadań kontynentalnych
- regionalny posiłek z degustacją Cidru i Pommeau w
Normandii
- zwiedzanie muzeum Cidre
- degustacja Cidre i calvadosa
- zwiedzanie domu Bernadety w Lourdes
- transfer lotnisko – hotel – lotnisko
- autokar z klimatyzacją, wc, video, barkiem na trasie
- opieka pilota – przewodnika zgodnie z programem
Zaznacz na kalendarzu datę przylotu do Paryża.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015