Hotele w Paryżu

 1. Czy mogę sobie wybrać dowolny hotel?

  Dowolny wybór hoteli możliwy jest wyłącznie w wyjazdach indywidualnych po uprzedniej konsultacji z biurem.


 2. Czy można wybrać hotel w wycieczkach zorganizowanych?

  Nie. W niektórych wycieczkach istnieje jedynie możliwość wyboru lokalizacji hotelu - przedmieścia Paryża do ok. 30 km od obwodnicy paryskiej lub w centrum miasta, w dzielnicach np. - IX, XVII, XVIII, XX.


 3. Czy mogę sobie zrobić kanapki tzw. "na wynos" z produktów podanych na śniadanie w paryskim hotelu?

  Jest to nie do przyjęcia. W restauracjach hotelowych jest bezwzględny zakaz wynoszenia żywności. Takie praktyki bardzo źle odbierane są przez obsługę hotelową i innych gości i źle świadczą o turyście.


 4. Czy za Państwa pośrednictwem mogę zarezerwowac tylko hotel w Paryżu?

  Tak, oferujemy hotele o standardzie od 2* do 4*, na przedmieściach i w centrum Paryża.


 5. Czy jadąc na wycieczkę z grupą, sam moge wybrać hotel w Paryżu?

  W przypadku większości wycieczek proponujemy Państwu zakwaterowanie w hotelach na przedmieściach lub w centrum Paryża. To Państwo wybieracie lokalizację hotelu na przedmieściach Paryża do ok. 30 km od obwodnicy paryskiej lub w centrum miasta, w dzielnicach np. IX, XVII, XVIII, XX.


 6. Jadę na wycieczkę sama, ale chciałabym uniknąć dopłaty do pokoju 1-osobowego. Czy mogę być do kogoś dokwaterowana?

  Oczywiście, jednak warunkiem jest wyrażenie zgody na dokwaterowanie innej osoby. Gdy nikt taki się nie zgłosi, wówczas singiel zamieszka sam i zobowiązany jest do dopłaty do korzystania z pokoju 1-osobowego. W przypadku pokoju 2 osobowego z dostawką na dostawce śpi osoba, która zgłosiła się na wycieczkę ostatnia.


 7. Jedziemy na rodzinne parki rozrywki, rodzice z 2 dzieci. Potrzebujemy 2 pokoje 2 osobowe. Czy przed wyjazdem możemy otrzymać gwarancję, że będziemy mieszkać obok siebie ?

  Tak, osoby podróżujące razem będą mieszkać obok siebie jeżeli złożą taką prośbę przed wyjazdem.


 8. Czy powinnam podać adres hotelu w Paryżu, w którym się zatrzymamy?

  Tak, gdyż klientów na spotkanie z przewodnikiem lub kierowcą umawiamy najczęściej w recepcji hotelu.


 9. Czy można kupić u Państwa zakwaterowanie w hotelu w Disneyladznie wraz z wejściówkami do parku?

  Tak, realizujemy takie wyjazdy na zamówienie. Cenę pakietu, zakwaterowanie z wstępami, przygotowujemy po otrzymaniu zapytania z datą pobytu, nazwą hotelu, albo jego kategorią, ilością osób i wiekiem dzieci.


 10. Czy wszystkie pokoje w paryskich hotelach w ofertach grupowych posiadają prywatne łazienki?

  Tak.


 11. Czy hotel przechowa bagaż, jeżeli przyjeżdżamy / wyjeżdżamy za wcześnie / za późno?

  Tak, hotele dbają o klientów i jeżeli jest taka potrzeba, to przechowają bagaż.


 12. Ile trwa doba hotelowa? Kiedy można się zameldować? Kiedy trzeba się wymeldować?

  Doba hotelowa na ogół rozpoczyna się o godzinie 14-tej a kończy o 10-tej.


 13. Jedziemy w piątkę. Jak będziemy zakwaterowani?

  Nasza oferta grupowa zakłada pokoje 2-osobowe, 2 osobowe z dostawką na życzenie klienta i jednoosobowe wyłącznie za dopłatą. Rodzaj zakwaterowania zależy od Państwa decyzji. W wyjazdach indywidualnych to Klient decyduje o rodzaju pokoju.


 14. Czy w wycieczce tzw. zorganizowanej można wybrać hotel w centrum Paryża?

  Wycieczki grupowe mają już z założenia przydzieloną określoną kategorię hotelu. Klient ma do wyboru opcję zakwaterowania - Przedmieścia Paryża, do ok. 30 km od obwodnicy paryskiej - hotel z sieci Premiere Classe lub w centrum miasta - hotele 2* w dzielnicach np.- IX, XVII, XX.


 15. Dlaczego w niektórych podparyskich hotelach śniadania przygotowane są jako tzw "gotowce" na papierowych serwetkach, a kawa w miseczkach?

  Hotele klasy turystycznej np. Premiere Classe praktykują taki system. Jest to podyktowane niewygórowaną ceną za swoje usługi. Wystarczy aby było czysto i śniadanie w odpowiednim zestawie. Francuzi często piją kawę w miseczkach tzw. bolkach, w których maczają śniadaniowy croissant. Co kraj to obyczaj.


 16. Często podróżuję sam, w związku z tym proszę o informację, czy muszę coś dopłacać?

  Wszystkie nasze taryfy zaczynają się od jednej osoby, oprócz ślubu w Paryżu. W wycieczkach zorganizowanych, wymagana jest dopłata do pokoju jednoosobowego, zróżnicowana od ilości noclegów i lokalizacji hotelu.


 17. Czy decydując się na zakup świadczeń za pośrednictwem waszego biura powinnam podać adres hotelu w Paryżu, w którym się zatrzymamy, a który zarezerwowałam sobie sama?

  Tak, gdyż klientów na spotkanie z przewodnikiem lub kierowcą dostarczającym vouchery lub bilety umawiamy najczęściej w recepcji hotelu. 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019