Hotele w Paryżu

 1. Czy mogę sobie wybrać dowolny hotel?

  Dowolny wybór hoteli możliwy jest wyłącznie w wyjazdach indywidualnych po uprzedniej konsultacji z biurem.


 2. Czy można wybrać hotel w wycieczkach zorganizowanych?

  Nie. W niektórych wycieczkach istnieje jedynie możliwość wyboru lokalizacji hotelu - przedmieścia Paryża do ok. 30 km od obwodnicy paryskiej lub w centrum miasta, w dzielnicach np. - IX, XVII, XVIII, XX.


 3. Czy mogę sobie zrobić kanapki tzw. "na wynos" z produktów podanych na śniadanie w paryskim hotelu?

  Jest to nie do przyjęcia. W restauracjach hotelowych jest bezwzględny zakaz wynoszenia żywności. Takie praktyki bardzo źle odbierane są przez obsługę hotelową i innych gości i źle świadczą o turyście.


 4. Czy za Państwa pośrednictwem mogę zarezerwowac tylko hotel w Paryżu?

  Tak, oferujemy hotele o standardzie od 2* do 4*, na przedmieściach i w centrum Paryża.


 5. Czy jadąc na wycieczkę z grupą, sam moge wybrać hotel w Paryżu?

  W przypadku większości wycieczek proponujemy Państwu zakwaterowanie w hotelach na przedmieściach lub w centrum Paryża. To Państwo wybieracie lokalizację hotelu na przedmieściach Paryża do ok. 30 km od obwodnicy paryskiej lub w centrum miasta, w dzielnicach np. IX, XVII, XVIII, XX.


 6. Jadę na wycieczkę sama, ale chciałabym uniknąć dopłaty do pokoju 1-osobowego. Czy mogę być do kogoś dokwaterowana?

  Oczywiście, jednak warunkiem jest wyrażenie zgody na dokwaterowanie innej osoby. Gdy nikt taki się nie zgłosi, wówczas singiel zamieszka sam i zobowiązany jest do dopłaty do korzystania z pokoju 1-osobowego. W przypadku pokoju 2 osobowego z dostawką na dostawce śpi osoba, która zgłosiła się na wycieczkę ostatnia.


 7. Jedziemy na rodzinne parki rozrywki, rodzice z 2 dzieci. Potrzebujemy 2 pokoje 2 osobowe. Czy przed wyjazdem możemy otrzymać gwarancję, że będziemy mieszkać obok siebie ?

  Tak, osoby podróżujące razem będą mieszkać obok siebie jeżeli złożą taką prośbę przed wyjazdem.


 8. Czy powinnam podać adres hotelu w Paryżu, w którym się zatrzymamy?

  Tak, gdyż klientów na spotkanie z przewodnikiem lub kierowcą umawiamy najczęściej w recepcji hotelu.


 9. Czy można kupić u Państwa zakwaterowanie w hotelu w Disneyladznie wraz z wejściówkami do parku?

  Tak, realizujemy takie wyjazdy na zamówienie. Cenę pakietu, zakwaterowanie z wstępami, przygotowujemy po otrzymaniu zapytania z datą pobytu, nazwą hotelu, albo jego kategorią, ilością osób i wiekiem dzieci.


 10. Czy wszystkie pokoje w paryskich hotelach w ofertach grupowych posiadają prywatne łazienki?

  Tak.


 11. Czy hotel przechowa bagaż, jeżeli przyjeżdżamy / wyjeżdżamy za wcześnie / za późno?

  Tak, hotele dbają o klientów i jeżeli jest taka potrzeba, to przechowają bagaż.


 12. Ile trwa doba hotelowa? Kiedy można się zameldować? Kiedy trzeba się wymeldować?

  Doba hotelowa na ogół rozpoczyna się o godzinie 14-tej a kończy o 10-tej.


 13. Jedziemy w piątkę. Jak będziemy zakwaterowani?

  Nasza oferta grupowa zakłada pokoje 2-osobowe, 2 osobowe z dostawką na życzenie klienta i jednoosobowe wyłącznie za dopłatą. Rodzaj zakwaterowania zależy od Państwa decyzji. W wyjazdach indywidualnych to Klient decyduje o rodzaju pokoju.


 14. Czy w wycieczce tzw. zorganizowanej można wybrać hotel w centrum Paryża?

  Wycieczki grupowe mają już z założenia przydzieloną określoną kategorię hotelu. Klient ma do wyboru opcję zakwaterowania - Przedmieścia Paryża, do ok. 30 km od obwodnicy paryskiej - hotel z sieci Premiere Classe lub w centrum miasta - hotele 2* w dzielnicach np.- IX, XVII, XX.


 15. Dlaczego w niektórych podparyskich hotelach śniadania przygotowane są jako tzw "gotowce" na papierowych serwetkach, a kawa w miseczkach?

  Hotele klasy turystycznej np. Premiere Classe praktykują taki system. Jest to podyktowane niewygórowaną ceną za swoje usługi. Wystarczy aby było czysto i śniadanie w odpowiednim zestawie. Francuzi często piją kawę w miseczkach tzw. bolkach, w których maczają śniadaniowy croissant. Co kraj to obyczaj.


 16. Często podróżuję sam, w związku z tym proszę o informację, czy muszę coś dopłacać?

  Wszystkie nasze taryfy zaczynają się od jednej osoby, oprócz ślubu w Paryżu. W wycieczkach zorganizowanych, wymagana jest dopłata do pokoju jednoosobowego, zróżnicowana od ilości noclegów i lokalizacji hotelu.


 17. Czy decydując się na zakup świadczeń za pośrednictwem waszego biura powinnam podać adres hotelu w Paryżu, w którym się zatrzymamy, a który zarezerwowałam sobie sama?

  Tak, gdyż klientów na spotkanie z przewodnikiem lub kierowcą dostarczającym vouchery lub bilety umawiamy najczęściej w recepcji hotelu. 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015