Kolacja na statku podczas rejsu po Sekwanie

Nasza oferta

Cena zaiera:
  • kolacja na statku Bateaux Parisiens o 18:30 "Parisessentiel", podczas rejsu po Sekwanie trwającego 1h30.
 
Godzina spotkania i wejścia na statek 18:00. Statek odpływa z przystani u stóp Wieży Eiffela o godzinie 18:45, a wraca o 20:00.
 

Kolacja na statku podczas rejsu po Sekwanie: F_WS2
 Kolacja na pokładzie statku Bateaux Parisiens w trakcie rejsu po Sekwanie!
Termin ustalany z klientem.
 
 
Smaczna kolacja, wyjątkowy nastrój i idealne miejsce aby podziwiać pejzaż Paryża – takie wieczorne atrakcje otrzymasz w trakcie rejsu statkiem Bateaux Parisiens po Sekwanie. Wejdź na pokład Bateaux Parisiens i posmakuj Paryż. Na początek zjesz kolacje w paryskim stylu. Szefowie kuchni zaserwują specjały tradycyjnej francuskiej kuchni, a następnie spróbujesz wina prosto z francuskich winnic. Przy szumie Sekwany będziesz mógł podziwiać piękno wieczornego Paryża. Z pokładu statku Bateaux Parisiens Paryż jest przepiękny. Bogato oświetlone budynki, szum rzeki i niezwykły magiczny nastrój na długo pozostaną w pamięci. Rejs po rzece Sekwana w Paryżu jest wspaniałą okazją do wyznań, wspomnień i deklaracji. Podczas romantycznej kolacji lub wieczornej zabawy ze znajomymi, przy muzyce na żywo, przepłyniesz pod 15 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany.
Statek Bateaux Parisiens odpływa o godz. 18:45 z przystani Port de la Bourdonnais przy moście d’Iena, u stop Wieży Eiffla. Już na samym początku rejsu możesz nacieszyć wzrok widokiem bogato oświetlonej, górującej nad Paryżem Wieży Eiffla. Kolejne paryskie pejzaże będą równie zachwycające. Wejdź na pokład Bateaux Parisiens i poznaj Paryż z perspektywy Sekwany.
Rejs spacerowym statkiem po Sekwanie trwa godzinę.
Parisessentiel o 18:30 - Centralne miejsca na pokładzie, z widokiem na panoramę miasta.
 
Dla klientów indywidualnych, do 15 osób - wybór dań na miejscu. Dla klientów w grupie, powyżej 15 osób - jednakowe menu wybrane dla całej grupy.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

ŚWIADCZENIA-ZAWARTE-W-POSZCZEGÓLNYCH-SERWISACH_

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015