Paryskie muzea

Strona główna > Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem lub audioguidem. Tematycznie, pieszo, samochodem. > Paryskie muzea

Paryż uważany jest za kulturalne centrum świata. Jest to miasto sztuki i artystów. W Paryżu znajduje się to ponad 400 galerii sztuki i ok. 150 muzeów. Zapraszamy do odkrywania największych paryskich muzeów Luwr, Wersal, muzeum d'Orsay lub Oranżerię razem z naszymi przewodnikami. Proponujemy zwiedzanie najczęściej odwiedzanych muzeów w Paryżu. Dzięki licencjonowanym przewodnikom w Paryżu można poznać arcydzieła paryskich muzeów, najsłynniejsze eksponaty, dzieła największych artystów, malarzy i autorów wybitnych prac artystycznych. Zabieramy na główne wystawy dzieł sztuki w Paryżu, o których opowiadać będą profesjonalni tour guide. Spadkobierca wieku Oświecenia i Rewolucji Francuskiej - Luwr został szybko zaakceptowany, jako "muzeum wśród muzeów" i od tego czasu jest niezaprzeczalnym autorytetem sztuki. Tylko tutaj zobaczyć można tak wybitne dzieła jak: Mona Lisa, Wenus z Milo i Nike z Samotraki.Wyprawa do Wersalu – Wizytówki Króla Słońca również pełna jest niesamowitych historii, fascynujących opowieści, którymi podzieli się nasz przewodnik. Zobaczymy piękne galerie, komnaty, królewskie sypialnie oraz ogrody. Z przewodnikiem poznamy dzieje tego zabytkowego miejsca. Pilot wycieczki przeprowadzi przez muzea, dokładnie i ciekawie opowie o wnętrzach i apartamentach wspaniałych budynków. Opisze wystawy i eksponaty. Poznaj z nami i naszymi przewodnikami skarby Pałacu Wersalskiego, wyjątkowe kolekcje sztuki w Luwr, oraz dzieła zamieszczone w innych paryskich muzeach.

Z przewodnikiem do muzeum perfum
 
 • 2 godzinna wycieczka po Paryżu
 • wstęp do muzeum perfum Fragonard  
 • polskojęzyczny przewodnik
 • spotkanie z przewodnikiem w hotelu
 • wycieczka po Paryżu realizowana pieszo i metrem 
Cena od: 22 EUR
Luwr + obiad w Les Noces de Jeannette
 
 • wstęp do Luwru 
 • 3 godzinne zwiedzanie muzeum
 • licencjonowany tour guide
 • polskojęzyczny przewodnik
 • Metropolitan (2 bilety)
 • obiad w restauracji Les Noces de Jeannette
Cena od: 79 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015