F_DISPROMO Super promocja! Bilety wstepu do Disneyland Paris

Nasza oferta

SUPER PROMOCJA! Bilet wstępu do Parku Disneyland Paris - bilet na jeden dzień. Do wyboru jeden z parków: Park Disneyland lub Walt Disney Studios.
 
Odbiór biletów w centrum Paryża w kasie muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 
Zaznacz na kalendarzu datę odbioru biletów, oraz liczbę osób - dorośli i dzieci w tej samej cenie.
 

LAST MINUTE! Bilety wstępu do Parku Disneyland w Paryżu. Cena od - 55 euro.
Tylko u nas najtańsze bilety do Disneyland Paris. Oferta ważna tylko na naszej stronie przy płatności kartą. Jednakowa najniższa cena dla dzieci i dorosłych. Tylko w naszej ofercie tak tani bilet do Disneylandu. Płacisz 55 euro i spędzasz cały dzień w niesamowitym miejscu jakim jest park rozrywki w Paryżu - Disneyland Paris!
Ilość miejsc ograniczona!
Kup bilet wstępu i przeżyj fantastyczną przygodę z Kaczorem Donaldem, Myszką Miki i innymi bohaterami kreskówek Disneya. Tutaj można się pobawić i odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków zapraszają do swojego królestwa na bajkową przygodę, która na zawsze pozostanie w pamięci. Disneyland Paris to kilka tematycznych krain, w każdym parku coś innego do zobaczenia i spróbowania. Jest Adventureland, Fantasyland, a dla odkrywców i ciągłych poszukiwaczy Discoveryland. W części Walt Disney Studio miejsce dla siebie znajdą fani kina. Jest tu tak dużo zobaczenia, że po zakończeniu zabawy zapragniesz wrócić tutaj jeszcze raz.
Disneyland Paris w super promocyjnej cenie to idealny pomysł na wakacje!
 
Informacje:
Park Disneyland otwarty jest codziennie
Bardzo wygodny dojazd do parków: kolejka RER lub autostrada
Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny.
 
Bilety do Disneyland Paris
Jak dojechać do Disneylandu ?
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Atrakcje Disneyland
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015