F_DISPROMO Super promocja! Bilety wstepu do Disneyland Paris

Nasza oferta

SUPER PROMOCJA! Bilet wstępu do Parku Disneyland Paris - bilet na jeden dzień. Do wyboru jeden z parków: Park Disneyland lub Walt Disney Studios.
 
Odbiór biletów w centrum Paryża w kasie muzeum perfum Fragonard od poniedziałku do soboty za okazaniem vouchera (adres podajemy na voucherze)
 
Zaznacz na kalendarzu datę odbioru biletów, oraz liczbę osób - dorośli i dzieci w tej samej cenie.
 

LAST MINUTE! Bilety wstępu do Parku Disneyland w Paryżu. Cena od - 50 euro.
Tylko u nas najtańsze bilety do Disneyland Paris. Oferta ważna tylko na naszej stronie przy płatności kartą. Jednakowa najniższa cena dla dzieci i dorosłych. Tylko w naszej ofercie tak tani bilet do Disneylandu. Płacisz 50 euro i spędzasz cały dzień w niesamowitym miejscu jakim jest park rozrywki w Paryżu - Disneyland Paris!
Ilość miejsc ograniczona!
Kup bilet wstępu i przeżyj fantastyczną przygodę z Kaczorem Donaldem, Myszką Miki i innymi bohaterami kreskówek Disneya. Tutaj można się pobawić i odpocząć, zjechać na zjeżdżali i pokręcić na karuzeli. Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków zapraszają do swojego królestwa na bajkową przygodę, która na zawsze pozostanie w pamięci. Disneyland Paris to kilka tematycznych krain, w każdym parku coś innego do zobaczenia i spróbowania. Jest Adventureland, Fantasyland, a dla odkrywców i ciągłych poszukiwaczy Discoveryland. W części Walt Disney Studio miejsce dla siebie znajdą fani kina. Jest tu tak dużo zobaczenia, że po zakończeniu zabawy zapragniesz wrócić tutaj jeszcze raz.
Disneyland Paris w super promocyjnej cenie to idealny pomysł na wakacje!
 
Informacje:
Park Disneyland otwarty jest codziennie
Bardzo wygodny dojazd do parków: kolejka RER lub autostrada
Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny.
 
Bilety do Disneyland Paris
Jak dojechać do Disneylandu ?
Gdzie zjeść w Disneyland Paris
Atrakcje Disneyland
Wykaz restauracji w Parku Disneyland - gdzie najlepiej zjeść
10 najlepszych restauracji w Disneyland Resort Paris
Najlepsze atrakcje Disneyland

Oferta w tej cenie dostępna tylko przez internet

proponujemy również:

Bilet wstępu do parku wodnego Aquaboulevard w Paryżu
Bilet wstępu do Parku rozrywki Asterix

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015