Transfer: hotel - Park Astérix - hotel

Transfer: hotel - Park Astérix - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na wycieczkę do Parku rozrywki Asterix
  • wygodny i szybki transport w obie strony
  • transfery realizują polskojęzyczni kierowcy

Transfer: hotel - Park Astérix - hotel kod: TR_AS
Samochodowy transfer na wycieczkę do Parku rozrywki Asterix. Zapewniamy wygodny i szybki transport w obie strony. Organizujemy przewozy autokarami, mini busami oraz autami osobowymi. Transfery realizują polskojęzyczni kierowcy.
Zapewniamy transfer w obie strony na wycieczkę do rodzinnego Parku rozrywki Asterix. Wczesnym porankiem polskojęzyczny kierowca zgłasza się po turystów w hotelach w Paryżu i odwozi do krainy bajkowego Asterixa. Gwarantujemy przewozy grupowe autokarami i mini busami bądź indywidualne transfery wynajętym autem. Transfery realizują polskojęzyczni kierowcy, którzy chętnie odpowiedzą na pytania i doradzą jak można ciekawie spędzić czas w Paryżu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Poświęcony Asterixowi oraz jego przygodom Park znajduje się w odległości 30 km od Paryża. Stworzony na cześć dwóch galijskich wojowników Asterixa i Obelixa Park to magiczne miejsce, w którym można przeżyć nie jedną przygodę. Turyści zachecani są do uczestnictwa w historycznych grach i zabawach, a dla najodważniejszych znajdą się ryzykowne kolejki roller coaster, które osiągają prędkość, nawet do 85 km/h. Przed wyjazdem istnieje możliwość zamówienia biletów wstępu, które upoważniają do korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku (cena biletu nie zawiera opłat za posiłki). Spotkanie w hotelu i wyjazd – g. 9:00 Powrót – tuż po zamknięciu Parku ok g. 18:00

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Transfer: hotel - Park Disneyland - hotel

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019