Auta na wycieczkę do Vaux le Vicomte i Fontainebleau

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na wycieczkę do zamków: Vaux le Vicomte i Fontainebleau
  • polskojęzyczny kierowca
  • transfery grupowe lub indywidualne

Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Vaux le Vicomte i Fontainebleau kod: TR_PKZ
Samochodowy transfer na wycieczkę do zamków: Vaux le Vicomte i Fontainebleau. Wynajmujemy samochody z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji. Gwarantujemy transfery grupowe lub indywidualne autokarami turystycznymi lub samochodami osobowymi.
Na wycieczkę z Paryża do rezydencji królewskiej w Fontainebleau i zamku Vaux le Vicomte wynajmujemy samochody osobowe lub autokary z kierowcą do dyspozycji. Rezydencje usytuowane są w miejscowościach oddalonych od Paryża, gwarantujemy więc wygodny i szybki transfer do posiadłości spod hotelu w Paryżu. Do rezydencji odwożą polskojęzyczni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie drogi i trasy dojazdowe. Nasi przewoźnicy służą pomocą i dobrymi radami dlatego podróż z pewnością będzie przyjemna i atrakcyjna. Na wycieczkę wypożyczane są auta osobowe lub turystyczne autokary i minibusy – w zależności od ilości turystów. Wszystkie pojazdy spełniają wszelkie standardy i wymogi niezbędne do przewozu pasażerów. Kierowcy to licencjonowani przewoźnicy z dużym doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo i pełen komfort w trakcie przejazdu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Gwarantujemy miły transfer do zamku Vaux le Vicomte, wybudowanego na polecenie ministra, Fouquet i siedziby francuskich władców Fontainebleau. Pałac wybudowany na kanwie zamku obronnego jest kulturową i historyczną chlubą Francji. W czasie Rewolucji Francuskiej został pozbawiony prawie całkowicie wyposażenia wnętrz. Napoleon I, który wybrał ten pałac na swoją pierwszą cesarską rezydencję, polecił go na nowo umeblować. Pałac posiada wyjątkową kolekcję malarstwa, mebli oraz muzeum poświęcone Napoleonowi I.

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015