Auta na wycieczkę do Vaux le Vicomte i Fontainebleau

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • transfer na wycieczkę do zamków: Vaux le Vicomte i Fontainebleau
  • polskojęzyczny kierowca
  • transfery grupowe lub indywidualne

Wynajem auta z kierowcą na wycieczkę do Vaux le Vicomte i Fontainebleau kod: TR_PKZ
Samochodowy transfer na wycieczkę do zamków: Vaux le Vicomte i Fontainebleau. Wynajmujemy samochody z polskojęzycznym kierowcą do dyspozycji. Gwarantujemy transfery grupowe lub indywidualne autokarami turystycznymi lub samochodami osobowymi.
Na wycieczkę z Paryża do rezydencji królewskiej w Fontainebleau i zamku Vaux le Vicomte wynajmujemy samochody osobowe lub autokary z kierowcą do dyspozycji. Rezydencje usytuowane są w miejscowościach oddalonych od Paryża, gwarantujemy więc wygodny i szybki transfer do posiadłości spod hotelu w Paryżu. Do rezydencji odwożą polskojęzyczni kierowcy, którzy doskonale znają francuskie drogi i trasy dojazdowe. Nasi przewoźnicy służą pomocą i dobrymi radami dlatego podróż z pewnością będzie przyjemna i atrakcyjna. Na wycieczkę wypożyczane są auta osobowe lub turystyczne autokary i minibusy – w zależności od ilości turystów. Wszystkie pojazdy spełniają wszelkie standardy i wymogi niezbędne do przewozu pasażerów. Kierowcy to licencjonowani przewoźnicy z dużym doświadczeniem. Dbamy o bezpieczeństwo i pełen komfort w trakcie przejazdu. Turyści nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z opłatami w trakcie transferu - parkingi i koszty francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu. Gwarantujemy miły transfer do zamku Vaux le Vicomte, wybudowanego na polecenie ministra, Fouquet i siedziby francuskich władców Fontainebleau. Pałac wybudowany na kanwie zamku obronnego jest kulturową i historyczną chlubą Francji. W czasie Rewolucji Francuskiej został pozbawiony prawie całkowicie wyposażenia wnętrz. Napoleon I, który wybrał ten pałac na swoją pierwszą cesarską rezydencję, polecił go na nowo umeblować. Pałac posiada wyjątkową kolekcję malarstwa, mebli oraz muzeum poświęcone Napoleonowi I.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015