Zwiedzanie Paryża z audioguidem i żywym przewodnikiem.

Strona główna > Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem lub audioguidem. Tematycznie, pieszo, samochodem. > Zwiedzanie Paryża z audioguidem i żywym przewodnikiem.

Dla samodzielnych turystów, dla grup, rodzin i przyjaciół, dla osób, które planują swój pobyt w Paryżu i wolą indywidualne zwiedzanie paryskich atrakcji proponujemy wynajem urządzeń audio guide Paris. Audio przewodnik w Paryżu to doskonały sposób, aby zanurzyć się w sercu i duszy miejsc, które się odwiedza. Audio guide pozwalają na swobodne i samodzielne zwiedzanie Paryża i jego zabytków. Proponujemy audio przewodniki do muzeum w Luwrze, do bazyliki Sacre Coeur, i do katedry Notre Dame. Teksty opracowane są przez profesjonalnych przewodników. Słuchając opowiadań z audio guida pozwolą wam łatwo odnaleźć się w Paryżu i w bardzo ciekawy sposób dostarczą niezbędnych informacji o odwiedzanych miejscach. Wynajmujemy urządzenia audio guide w języku polskim. Teksty recytowane są przez polskich aktorów, którzy w wyjątkowy, ciekawy sposób opowiadają o Paryżu i wprowadzają turystę w magiczny nastrój. Dzięki odpowiednim scenariuszom i odrobinie dramaturgii zwiedzanie z audio guide Paryż jest jeszcze bardziej ekscytujące. Dzięki audio guide City Tour Paris można dowiedzieć się wielu interesujących faktów o francuskiej stolicy i jej zabytkach. Do audio przewodników w Paryżu dołączane są mapy obiektów - usprawnia to zwiedzanie i podróż po Paryżu. Systemy audio przewodników pozwalają na komfortowe zwiedzanie i poruszanie się po Paryżu.


Paryż dla samodzielnych
 
  • transfer z i na lotnisko CDG lub BVA
  • wycieczka samochodowa  po Paryżu
  • bilety: na rejs po Sekwanie i do Luwru
  • bilety: do Grevin i muzeum perfum
  • audio-guide w języku polskim
  • obsługa w języku polskim
F_PBS
Cena od: 176 USD

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023