Z Poznania wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża

Strona główna > Zamki nad Loarą i Paryż, wycieczki samolotem na kilka dni do Paryża z połączonym wyjazdem w Dolinę Loary. Zwiedzanie zamków Loary: Chambord, Chennonceau i zamku Leonarda da Vinci, bilety wstępów i gastronomiczny obiad w zamku nad Loarą > Z Poznania wycieczki lotnicze do zamków Loary i Paryża

Super nowość w wycieczkach do Francji. Odkryj z nami Dolinę Loary - kolebkę renesansu francuskiego, podczas zwiedzania zabytkowych zamków nad jej brzegiem. Wyruszamy w podróż, aby odkrywać pałacowe klejnoty znad brzegu rzeki Loary: Clos Lucé, Chambord, Chenonceau. Wycieczkę rozpoczynamy od zwiedzania Paryża. Zapraszamy do propozycji wycieczki samolotowej od 3 do 8 dni - Paryż i zamki Loary - wyloty z Poznania.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2023