Transfer: hotel - restauracja (obiad) - hotel

Nasza oferta

Cena zawiera:
  • samochodowy transfer do wybranej restauracji w Paryżu
  • polskojęzyczni kierowcy
  • transport o uzgodnionej porze w obie strony
  • organizujemy transfery grupowe lub indywidualne

Transfer: hotel - restauracja (obiad) - hotel kod: TR_ARD
Samochodowy transfer do wybranej restauracji
w Paryżu. Polskojęzyczni kierowcy zawiozą na obiad do zaproponowanego lokalu w stolicy. Realizujemy transport o uzgodnionej porze w obie strony. Organizujemy transfery grupowe lub indywidualne.
Samochodowy transfer z hotelu w Paryżu do paryskiej restauracji na obiad lub kolację. Smakoszom francuskiej kuchni zapewniamy transfer do wybranej restauracji na terenie Paryża. Nasi kierowcy z przyjemnością zawiozą na pyszny obiad czy też kolację we francuskim stylu. Realizujemy transfery w Paryżu o dowolnej porze w obie strony: z hotelu do lokalu i z powrotem. Turystom towarzyszą polskojęzyczni kierowcy, którzy służą pomocą i z pewnością doradzą dobry lokal z wyśmienitą kuchnią. W Paryżu na każdym kroku znajdujemy dziesiątki restauracji, kawiarni, kafejek, barów które kuszą wyśmienitym menu. Kuchnia francuska uznawana jest za najbardziej wyrafinowaną na świecie. Paryż to ponad 5500 restauracji. Na każdym kroku coś pysznego. W trakcie transferu z paryskiego hotelu do restauracji na życzenie organizujemy 3 godzinny samochodowy objazd Paryża. Panoramiczna wycieczka naszymi samochodami z polskojęzycznym kierowcą i przewodnikiem urozmaici trasę przejazdu do restauracji. Zatrzymujemy się w wybranych miejscach aby móc dokładniej przyjrzeć się okolicy. Oferta na życzenia za dodatkową opłatą. Koszty parkingów i francuskich autostrad są wliczone w cenę przewozu.

Wybierz z kalendarza datę i zapłać.

proponujemy również:

Transfer: hotel - kabaret - hotel
Transfer: hotel - restauracja (kolacja) - hotel

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015