Bateaux Parisien restauracja na statku

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu? > Bateaux Parisien restauracja na statku

W Paryżu zabierzemy Cię na pokład statku Bateaux Parisiens, a w trakcie rejsu po Sekwanie będziesz miał okazję poznać smaki francuskiej kuchni. Paryż słynie z restauracji i smacznego menu i właśnie w Paryżu spróbujesz różnorodnych francuskich przysmaków. Ilość lokali gastronomicznych w Paryżu jest ogromna, ale my zapraszamy w wyjątkowe miejsce jakim jest pokład statku Bateaux Parisiens. Na statku w trakcie rejsu po Sekwanie będziesz miał okazje spróbować dań miejscowej kuchni. Posiłki na Bateaux Parisiens w Paryżu prezentowane są przez samego szefa kuchni, menu a'la carte, wytworne dania przygotowywane na pokładzie. Korporacja Bateaux Parisiens organizuje oprócz wycieczkowych kursów, rejsy z obiadami, z popołudniowymi herbatkami przy akompaniamencie zespołu muzycznego lub śpiewie artysty. Na statku zjesz także wytworne kolacje z dancingiem. Podczas obiadu lub kolacji, przy muzyce na żywo, przepłyniesz pod 15 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany.

Bilet na rejs po Sekwanie Bateaux Parisiens
 
 • bilet na rejs po Sekwanie statkiem Bateaux Parisiens
Cena od: 10 EUR
Kolacja na statku podczas rejsu po Sekwanie
 
 • kolacja na statku Bateaux Parisiens o 18:30
Cena od: 66 EUR
Panorama Paryża o zmierzchu i kolacja na statku
 
 • samochodowa panorama z przewodnikiem
 • kolacja podczas rejsu po Sekwanie
Cena od: 202 EUR
Panorama + kolacja na statku i spektakl w Lido
 
 • kolacja na statku Bateaux Parisiens
 • panorama Paryża z audio-guidem
 • spektakl z lampka szampana w Lido
Cena od: 155 EUR
Obiad na statku podczas rejsu po Sekwanie
 
 • bilet na rejs po Sekwanie
 • obiad na statku Bateaux Parisiens
Cena od: 49 EUR
City-Tour z przewodnikiem + obiad na statku
 
 • piesze City-Tour Paryż
 • polskojęzyczny przewodnik
 • 4-godzinny spacer w Paryżu
 • przejazd paryskim Métropolitain /2 bilety
 • obiad i smakujemy francuskie przysmaki na statku


 

Cena od: 79 EUR

 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015