Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu?

Strona główna > Kabarety i restauracje w Paryżu. Gdzie zabawić się i dobrze zjeść w Paryżu?

Paryż to kabarety, a kabarety to Paryż. Tradycje paryskich kabaretów sięgają przełomu XIX w. Niewątpliwie do najsłynniejszych należą Moulin Rouge, Crazy Horse czy Lido, które przepychem strojów i wyszukaną scenografią bardziej dziś przypominają rewie Las Vegas niż spektakle oglądane i przenoszone na płótno przez swoich stałych bywalców impresjonistów. Warto, więc pamiętać i zajrzeć do tych małych, kameralnych, takich jak La Belle Epoque, w których bawili się nie tylko artyści, ale przede wszystkim przeciętni Paryżanie, a które za sprawą takich sław jak Josephine Baker zachowały klimat dawnego Paryża. Bawią one turystów z całego świata zgodnie z tradycją kontynuowaną przez Ellę Ritz z La Belle Epoque. Do dziś możemy tu odnaleźć atmosferę minionej epoki w oprawie bardzo dobrej kolacji.
Paryż, to także niewątpliwie uczta dla ducha, jednak czasami należy też zadbać i o ciało, a bywa, że można a nawet trzeba to połączyć. W naszej ofercie znajdziecie Państwo paryskie restauracje, w których każdy będzie mógł nie tylko spróbować specjałów miejscowej kuchni w Bistro Romain i Les noces de Jeannette, ale też spędzić czas w niepowtarzalnym wnętrzu i atmosferze. Można też zjeść kolację w zupełnie innej scenerii jak na statku podczas rejsu po Sekwanie organizowanego przez Bateaux Parisiens lub w restauracji na Wieży Eiffela. Osoby, które nie są zwolennikami długiego siedzenia przy stole, preferują dania tradycyjne i wolałyby przed konsumpcją zobaczyć wybrane menu zapraszamy do restauracji samoobsługowych w Paryżu typu self-service. Są one bardzo popularne wśród turystów ze względu na niewysokie ceny i różnorodność potraw. Na specjalny Sylwestrowy wieczór w Paryżu proponujemy doskonałą kolację sylwestrową w restauracji self-service Monte Carlo lub w jednej z restauracji sieci Bistro Romain. Doskonałe położenie niedaleko Pól Elizejskich w samym centrum Paryża, a na dodatek tanie i smaczne potrawy.

Crazy Horse kabaret w Paryżu
 
Kabaret Crazy Horse zasługuje na miano najbardziej erotycznego show w Paryżu. Panuje tu atmosfera wyjątkowości i wtajemniczenia, tak, aby widzowie czuli się wybrańcami losu. Crazy Horse de Paris można uznać za synonim zmysłowości i wyrafinowania. Na scenie wszystko wygląda idealnie, a każdy szczegół występu jest precyzyjnie dopracowany. Striptiz, który tutaj obejrzysz podniesiony został do rangi sztuki. Międzynarodowe piękności występujące na scenie kabaretu Crazy Horse w Paryżu zadbają, aby na widowni nie zabrakło emocji. W Crazy Horse obejrzysz wyjątkowe show. Zarówno figury, choreografia jak i same tancerki są śmiałe i prowokujące. Crazy Horse to najbardziej awangardowy kabaret w Paryżu. Przyjdź na przedstawienie do kabaretu "Szalony koń”, aby obejrzeć zmysłowe, pikantne burleski przeplatane muzycznymi i humorystycznymi fragmentami w wykonaniu różnorodnych artystów.
Paris by night - pakiety na nocny Paryż
 
Paris by night to propozycja dla tych, którzy chcą poznać nocny Paryż i zobaczyć jak wygląda miasto kiedy słońce schowa się za horyzontem. W nocy Paryż inspiruje. Iluminacje świetlne, pięknie oświetlone bulwary, ulice Paryża i zabytki oczarują każdego turystę. Paryż wieczorową porą zamienia się w miasto świateł, dlatego wybierz naszą ofertę Paris by night i odkryj nocny Paryż. Nasze pakiety atrakcji Paris by nigth to propozycje łączące zwiedzanie Paryża z odpoczynkiem w restauracjach i paryskich kabaretach. Proponujemy kolacje w najlepszych restauracjach Paryża i spektakle w znanych kabaretach. Poznaj Moulin Rouge, Lido de Paris, Crazy Horse, Le Procope, La Cremaillere... W Paryżu, wieczorem, musisz wejść na oświetloną Wieżę Eiffla i udać się w rejs statkiem po skąpanej blaskiem księżyca Sekwanie - właśnie z tej perspektywy Paryż wygląda olśniewająco. Wejdź na pokład statku i przekonaj się, dlaczego Paryż nazywany jest „miastem świateł”.
Self-service Monte Carlo - gdzie tanio i dobrze zjeść w Paryżu
 
Samoobsługowa restauracja położona tuż obok Łuku Triumfalnego. Doskonała lokalizacja pozwala na spożycie posiłku w typowo paryskiej atmosferze, bo stąd już niedaleko na słynne Champs Elisees. Turyści wybierają gotowe zestawy posiłków spośród prezentowanych na ladach. Przystawki to z reguły: świeże warzywa z sosami, sałatki. Dania główne: steki, ryby, makarony. Do tego serwowane są frytki, ryż, fasolka zielona i inne gotowane warzywa. Desery to najczęściej: lody, owoce, kremy. Do picia podawana jest woda z dystrybutora. Na miejscu można dokupić inne napoje typu cola, soki w cenie od 2 euro, lampkę wina w cenie od 2 euro, kawę za ok.3 euro. Chętni mogą udać się restauracji na pierwszym piętrze, gdzie potrawy są serwowane a'la carte. Latem można zjeść posiłek na werandzie, której duże okna wychodzą na Łuk Triumfalny. Restauracja przygotowana jest na jednorazowe przyjęcie 320 gości w obszernych, miłych salach. Proponowane dania mogą zaspokoić najwybredniejsze podniebienia. Szybki i profesjonalny serwis. Płatność na miejscu.
Nos Ancetres Les Gaulois restauracja w Paryżu
 
Położona w centrum Wyspy Św. Ludwika, restauracja Nos Ancetres les Gaulois jest jedną z najpopularniejszych w Paryżu. Przez oryginalne, małe drzwi, XVI budynku, które dawniej prowadziły do piwnicy kościoła, wchodzi się do wnętrza lokalu. Od razu odczuwa się atmosferę sprzed wieków. W czasie tradycyjnej „galijskiej” kolacji, artyści schodzą ze sceny i między stolikami śpiewają średniowieczne utwory przy wtórze gitary i tamburyna. Tu przy smacznym posiłku zapomina się o kłopotach i spędza niepowtarzalny, wspaniały paryski wieczór. Warto choć jeden wieczór spędzić u Gallów.Zapraszamy!
Les Noces De Jeannette restauracja w Paryżu
 
Restauracja usytuowana w samym sercu Paryża, dwa kroki od Opery Garnier i Wielkich Bulwarów. Czynna każdego dnia od rana do wieczora. Obsługuje bankiety, spotkania biznesowe i okolicznościowe przyjęcia. Wszystkie jej trzy sale są pięknie udekorowane w eleganckim stylu barona Haussmana. W salonie Imperial dominują lustra, onyks i złocone, grawerowane dekoracje na marmurowych kolumnach. Mieści on od 50 do 60 osób. De Jeanette, to mały salonik przeznaczony głównie do kameralnych spotkań na 20 do 25 osób. Wystrój zbliżony do Salonu Cesarskiego wzbogacony różnymi dodatkami. Salon des Boulevards z ciepłą, przytulną dekoracją, to miejsce na prywatne, spotkania. Idealny na niewielkie przyjęcia koktajlowe.
Le Procope restauracja w Paryżu
 
Odkryjcie czar i urok Francji z czasów wielkiej arystokracji podczas posiłku w restauracji Le Procope. Jest to jedna z najstarszych restauracji w Paryżu. Znajduje się w historycznym centrum, przy bulwarze Saint - Germain. Została ufundowana przez Francesco Procopio dei Coltelli i od niego przyjęła swoją nazwę. Zachwyci Państwa już sam wystrój wnętrza. Portrety sławnych ludzi z epoki i wspaniałe lustra na ścianach, pięknie nakryte stoły, a przy nich miękkie kanapy i eleganckie krzesła, umilą czas oczekiwania na posiłek.
La Cremaillere 1900 restauracja w Paryżu
 
Powstała w 1900 roku La Crémaillère zaprasza gości każdego dnia dając kłam stereotypom, że wykwintna kolacja w prawdziwej i do tego doskonale usytuowanej restauracji może zrujnować kieszeń turysty. Nic prostszego, jak sprawdzić! Przyjemną atmosferę La Crémaillère zapewnia wystrój z początku ubiegłego wieku i ornamentyka z okresu Belle Epoque.Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Słynne naleśniki crêpes,lody i przesmaczne desery są wizytówką tej restauracji. Kolacja lepiej smakuje, gdy towarzyszy jej akompaniament pianisty.
58 Tour Eiffel restauracja na Wieży Eiffela
 
Na pierwszym poziomie wieży Eiffela znajduje się restauracja 58 Tour Eiffel. Z jej okien widać Sekwanę i plac Trocadero. Jest idealnym miejscem na romantyczny posiłek, jak również na wystawne przyjęcie okolicznościowe nawet dla 200 osób. Kolacje są serwowane od godziny 18:30 do 20:45.W menu znajdziemy ryby, owoce morza, jagnięcinę ale także trufle, ciasta, lody i oczywiście olbrzymi wybór win.
Bateaux Parisien restauracja na statku
 
W Paryżu zabierzemy Cię na pokład statku Bateaux Parisiens, a w trakcie rejsu po Sekwanie będziesz miał okazję poznać smaki francuskiej kuchni. Paryż słynie z restauracji i smacznego menu i właśnie w Paryżu spróbujesz różnorodnych francuskich przysmaków. Ilość lokali gastronomicznych w Paryżu jest ogromna, ale my zapraszamy w wyjątkowe miejsce jakim jest pokład statku Bateaux Parisiens. Na statku w trakcie rejsu po Sekwanie będziesz miał okazje spróbować dań miejscowej kuchni. Posiłki na Bateaux Parisiens w Paryżu prezentowane są przez samego szefa kuchni, menu a'la carte, wytworne dania przygotowywane na pokładzie. Korporacja Bateaux Parisiens organizuje oprócz wycieczkowych kursów, rejsy z obiadami, z popołudniowymi herbatkami przy akompaniamencie zespołu muzycznego lub śpiewie artysty. Na statku zjesz także wytworne kolacje z dancingiem. Podczas obiadu lub kolacji, przy muzyce na żywo, przepłyniesz pod 15 mostami i zobaczysz najważniejsze zabytki Paryża z perspektywy Sekwany.
Lido kabaret w Paryżu
 
Mit Paryża, jako szalonego miasta bawiącego się do bladego świtu potwierdza Kabaret Lido de Paris, w którym zobaczysz zapierające dech w piersiach sceny artystyczne. Lido de Paris zaprasza na taneczną rewię. Bajecznie kolorowe przedstawienia łączą muzykę, śpiew i taniec. Nie zabraknie tutaj niczego. Każde przedstawienie hipnotyzuje widownie i wzbudza fale dreszczu oraz emocji. Przyjdź do kabaretu Lido w Paryżu i zachwycaj się rewią Bonheur w trakcie, której na scenie zobaczysz aż 70 artystów w tym słynne Bluebell Girls. Kabaret Lido w Paryżu to spektakularne przedstawienia, wystawne kostiumy, piękne tancerki i niesamowita atmosfera. Lido i Paryż, to przykład doskonałej symbiozy miasta z rozrywką, co potwierdzi spektakl w największym kabarecie Paryża, usytuowanym w idealnym miejscu, przy najbardziej reprezentacyjnej alei miasta; 116 bis, avenue des Champs – Elysees.
Moulin Rouge kabaret w Paryżu
 
Obejrzyj wspaniałe przedstawienie w paryskim kabarecie Moulin Rouge. Kabaret Moulin Rouge to jedna z topowych atrakcji w Paryżu. Będąc w Paryżu trzeba koniecznie udać się do Moulin Rouge i zobaczyć taneczną rewię na scenie kabaretu. "Czerwony Młyn" w Paryżu to najsłynniejszy kabaret świata. Charakteryzuje go przepych, blichtr i niezwykła dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Kostiumy i stroje tancerzy kosztują tutaj miliony euro. Rewię w Moulin Rouge poprzedza wykwintna kolacja z szampanem przygotowywana pod okiem szefa kuchni. Kabaret Moulin Rouge uznawany jest za symbol Paryża. Jest to najsłynniejszy francuski kabaret, chlubiący się ponad stuletnią historią. W Moulin Rouge Cabaret panuje niesamowita atmosfera tańca i występów. Wszechobecne są cekiny, pióra, maski, falbanki i bielizna. Przyjdź do Moulin Rouge i obejrzyj wyjątkowe show, podziwiaj piękne tancerki, akrobatów i aktorów, którzy przygotują dla ciebie spektakularne przedstawienie.

 

 

 

Szukasz miejsca na weekendowy wypad pełen niesamowitych wrażeń? Zawsze marzyłeś o zobaczeniu Disneylandu? Może masz ochotę na spacer po Polach Elizejskich, obiad  na szczycie Wieży Eiffla, a kolację na Montmartre ? Nic trudnego – skontaktuj się z nami! Weekend w Paryżu najtaniej, a moze tydzien w Paryżu. Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 26 lat specjalizuje się w wycieczkach do Paryża. 

 O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2019