Tanie hotele i zakwaterowanie w Paryżu

Paryż to miasto, którego chyba nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Nie da się ukryć, że jest to jedna z popularniejszych, jeśli w ogóle nie najpopularniejsza stolica Starego Kontynentu, która wiele do zaoferowania ma także licznie odwiedzających ją turystom. Co zatem zaliczymy do największych atrakcji stolicy Francji? Długo zeszłoby nam wymieniać, ale tak charakterystyczne punkty nie tylko na mapie tego miasta, ale i świata jak wieża Eiffla, Luwr czy nawet położony kilkadziesiąt kilometrów od Paryża Disneyland zna chyba każdy.

Jeśli w związku z tym jest to miasto tak popularne i corocznie gości u siebie miliony turystów, warto przyjrzeć się lokalnej bazie turystycznej. Wszelkich burs, pensjonatów czy noclegowni jest tu mnóstwo, ale jako że większość ma coraz wyższe wymagania i liczy na wygodny i komfortowy wypoczynek, pod uwagę weźmiemy tylko hotele w Paryżu, których też tu nie brakuje.

Centrum lub obrzeża

Najważniejsze, aby w Paryżu miejsce dla siebie odpowiednie na wypoczynek znalazł każdy turysta. Dlatego też hotele w Paryżu to nie tylko ośrodki 4 czy 5-gwiadkowe. Owszem takie tutaj znajdziemy, ale tych, którzy dwa razy obrócą każdą złotówkę, zanim ją wydadzą, zainteresować powinny hotele 2 i 3-gwiazdkowe, do których zaliczymy hotele sieci Ibis Budget czy PremiereClasse. Są to hotele zlokalizowane na obrzeżach miasta i przedmieściach, a więc i ceny w nich nie są wysokie, bo za noc w takim ośrodku zapłacić trzeba od 30 do 50 euro.

Czy w centrum miasta za hotel w Paryżu przyjdzie nam zapłacić o wiele więcej? Nie jest to wcale takie oczywiste, bo ceny są bardzo zbliżone do tych na przedmieściach. Inny jest natomiast urok przebywania w nich. Ktoś, kto szanuje prywatność i liczy na spokój, z tych hoteli zadowolony raczej nie będzie.

Kto w związku z tym nadal będzie podtrzymywał tezę, że tanie hotele w Paryżu nie istnieją? Jak widać, takich tu nie brakuje.

Indywidualne i dla grup zorganizowanych

Nie jest tajemnicą, że każdy hotel w Paryżu dbając o swoją rentowność, honoruje grupy. Dlatego też przy zakwaterowaniu grup można z tego tytułu liczyć tu na szereg wcale nie małych zniżek. Warto zauważyć, że w pojęciu większości hoteli w Paryżu termin "grupa" odnosi się do dwudziestu lub więcej osób. Nie jest to mało, ale przy wyjazdach służbowych czy wszelkiego rodzaju wycieczkach, warto o tej kwestii pamiętać. Kilkadziesiąt euro w ten sposób zaoszczędzonych można przecież lepiej spożytkować.


 

 

 

Lekier France Tours licencjonowane biuro podróży, touroperator francuski. Od 20 lat specjalizuje się w wycieczkach po Paryżu. Dla turystów indywidualnych oferuje zwiedzanie Paryża. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Luwr, Wersal lub zamek Chantilly oraz wiele innych największych atrakcji stolicy Francji. Zarezerwujemy tani hotel albo luksusowy hotel w Paryżu w najlepszej jego dzielnicy. Zarezerwujemy miejsca na tanie posiłki w restauracjach samoobsługowych w Paryżu albo na romantyczną kolację na statku Bateaux Parisiens lub Wieży Eiffla. Przyjemnie spędzimy paryski wieczór w kabarecie Lido lub w Moulin Rouge gdzie podziwiać można stroje tancerek przy akompaniamencie wspaniałej muzyki. Naszą specjalnością są transfery, zapewnimy odbiór i odwiezienie na lotnisko CDG, na lotnisko BVA, lub do wybranych miejsc w Paryżu czy do parków rozrywki Disneyland i Asterix. Nasz przewodnik pokaże też Zamki nad Loarą i Mont Saint Michel. Pomożemy Ci również zorganizować najwspanialszy dzień życia, czyli ślub w Paryżu. Dla wycieczek grupowych we Francji proponujemy wynegocjowanie upusty cenowe. Oferujemy promocyjne ceny dla szkolnych wycieczek po Francji i wyjazdów integracyjnych dla firm do Paryża. Warszawskie biuro podróży Lekier organizuje z Polski autokarowe i samolotowe wycieczki do Paryża. Zapraszamy na nasze tanie samolotowe wycieczki do Paryża, lub parków rozrywki a dla zapracowanych Paryski City Break.

Wycieczki do Francji w ramach naszej oferty zaczynacie Państwo od przelotu na trasie Warszawa - Paryż. Nie jest bowiem tajemnicą, że nawet korzystając z tanich linii lotniczych jest to nie tylko najtańsza, ale również najbardziej komfortowa forma transportu. Jako że tanie linie lotnicze nie lądują w porcie lotniczym Charles'a de Gaulle'a w samym Paryżu podróż lotnicza kończy się na lotnisku Beauvais. Nie jest to problem, ponieważ lotnisko Paryż Beauvais od stolicy Francji dzieli kilkadziesiąt kilometrów, których pokonanie zajmuje około godziny. Skorzystać przy tym można ze specjalnie stworzonych w tym celu linii prywatnych przewoźników, którzy na trasie Paryż - Beauvais transport do stolicy Francji i na lotnisko oferują w atrakcyjnych cenach nieprzekraczających kilku euro. Po dotarciu na miejsce ofertę hoteli oferujących noclegi w Paryżu moglibyście przeglądać na własną rękę, ale dążąc do tego, aby zapewnić naszym klientom komfortowy wypoczynek, zajęliśmy się tym za Was. Dbając o Wasze finanse, w pierwszej kolejności swoją uwagę zwracamy tu na tanie hotele w Paryżu. Nie oznacza to mimo wszystko tego, że takie hotele w Paryżu są mało komfortowe. Nic z tych rzeczy. Jako że nawiązaliśmy współpracę z wieloma paryskimi hotelami, mamy możliwość negocjacji cen, dzięki czemu oferują one naszym klientom atrakcyjne warunki zakwaterowania w cenie zaskakująco niskiej. Zdarza się, że taki hotel w Paryżu nie jest zlokalizowany w centrum stolicy Francji, a na jej uboczu, choć dla naszych klientów nie stanowi to większego problemu. Wszystko dlatego, że w Paryżu komunikacja miejska jest bardzo dobrze rozwinięta i ze strefy położonej na obrzeżach Paryża czy nawet kilka lub kilkanaście kilometrów od stolicy w każde jej miejsce włącznie z centrum dotrzeć jest bardzo łatwo. Jeśli chodzi o atrakcję, to tu mamy Wam bardzo wiele do zaoferowania. Poza Wieżą Eiffla czy Luwrem nie sposób opuścić Euro Disneylandu. Wprawdzie Disneyland w Paryżu nie leży, a kilkadziesiąt kilometrów za stolicą, to dotarcie na miejsce wielkiego problemu nie stanowi. Poza zakończeniu turnusu, kiedy to musicie wymeldować się z jednego z hotelów w Paryżu chcąc ułatwić Wam dojazd na port lotniczy "Paryż Beauvais Airport" zajmujemy się kompleksową organizacją transportu. Najczęściej korzystamy tu z elastycznej oferty firm transportowych, które transport na linii Paryż - Beauvais zapewniają kilkanaście razy na dobę. Co byście powiedzieli na tak zorganizowaną wycieczkę? Mamy nadzieję, że turystom, którzy skorzystali z naszej oferty noclegi w Paryżu będziemy musieli rezerwować jeszcze nie raz :)

O NAS MAPA STRONY KONTAKT FAQ AFILIACJA INFORMACJE DLA TURYSTY

Nasz profil Google+

Design and powered by Welcome magement systems

 

© LekierFranceTours 2015